Tytuł: Wymiana podpory na wale Kardana, Polka w kalendarzu febi bilstein

 
Czwartek, 31 Stycznia 2013r.
MotoFocus logo
- - NOWOŚCI - - TECHNIKA - - RAPORTY - - TARGI - - SZKOLENIA - - PRACA - - FILMY - - KONTAKT

Witam,
Sieć Auto Partner SA wprowadziła do oferty tłumiki i rury wydechowe firmy POLMOstrów. Obecnie dostępnych jest ponad 250 najpopularniejszych referencji.
Zachęcamy również do wzięcia udziału w ankiecie. Pragniemy dowiedzieć się, czy zdarza się Państwu odmówić naprawy samochodu i - jeśli tak - jaka jest tego przyczyna.
Pozdrawiam
Michał Kuciński
MotoFocus.pl

Nowości

Miniaturka

Nietypowe awarie: Daewoo Lanos, który nie odpala - rozwiązanie

Przedstawiamy rozwiązanie problemu Daewoo Lanosa, który nagle odmówił posłuszeństwa swojemu właścicielowi. Awarię opisaliśmy w trzecim artykule naszego nowego cyklu „Nietypowe awarie".

czytaj dalej

Miniaturka

Kalendarz i wygaszacz ekranu febi bilstein

Wraz z nadejściem 2013 roku febi bilstein wydaje kolejną, już dwunastą edycję swojego kalendarza. Producent udostępnił również wygaszacz ekranu – do bezpłatnego wgrania na komputer.

czytaj dalej

Miniaturka

Z jakiego powodu odmawiasz naprawy samochodu? Ankieta.

Naprawa nowoczesnych samochodów wymaga coraz większej ilości narzędzi i urządzeń, a także zaawansowanej wiedzy technicznej. Nie wszystkie warsztaty są w stanie podjąć się każdej naprawy. Z jakiego pow...

czytaj dalej

Technika

Miniaturka

Problemy z regulacją przekładni CVT w MINI Cooperze R50

Automatyczne przekładnie typu CVT są ogromną wygodą, dość istotną z punktu widzenia komfortu jazdy. Dowodem na to są wyniki sprzedaży pojazdów, które wyposażone są w tę funkcję. Aby spełnić wymagania...

czytaj dalej

Miniaturka

Wymiana podpory na wale Kardana

Firma Tedgum przygotowała poradnik, jak w prosty i łatwy sposób wymienić podporę na wale kardana, gdy wał jest fabrycznie nierozbieralny. Takie rozwiązanie spotkać można w wielu nowoczesnych samochoda...

czytaj dalej

Raporty

Miniaturka

Raport: Dystrybucja części zamiennych w 2012 roku – segment osobowy

Raport jest opracowaniem przygotowywanym przez MotoFocus cyklicznie, co roku. Opracowanie zostało przygotowane w grudniu 2012 i przedstawia szacunkowe wyniki 15 największych pod względem przychodów dy...

czytaj dalej

Nowości

Miniaturka

Tłumiki POLMOstrów w Auto Partner SA

Z początkiem 2013 roku w ofercie Auto Partner SA pojawiły się kolejne elementy układów wydechowych – ponad 250 referencji tłumików i rur wydechowych marki POLMOstrów.

czytaj dalej

Miniaturka

Pompy wody Dolz w ofercie Moto-Profilu

Moto-Profil poszerzył swoją ofertę o pompy wody firmy Dolz. Lista produktów hiszpańskiej firmy pokrywa 99% rynku samochodów marek europejskich i światowych.

czytaj dalej

Miniaturka

Magneti Marelli poszerza ofertę wycieraczek

Oferta wycieraczek Magneti Marelli została uzupełniona o nową gamę uniwersalnych płaskich wycieraczek „Naked”.

czytaj dalej

Miniaturka

Poszerzona oferta części oświetleniowych i elektronicznych HELLA

HELLA Polska poszerzyła swoją ofertę oświetlenia i elektroniki pojazdowej. W styczniu 2013 r. uzupełniono ją o nowe reflektory biksenonowe, czujniki świateł cofania i czujniki ciśnienia oleju.

czytaj dalej

Miniaturka

Zimmermann wprowadza nowe referencje tarcz

Firma Otto Zimmermann wprowadziła do produkcji nowe pozycje lakierowanych tarcz hamulcowych COAT Z.

czytaj dalej

Miniaturka

NEO wprowadza miernik ciśnienia sprężania NEO 11-261

Precyzyjny pomiar ciśnienia w cylindrach powinien być wykonywany narzędziami pomiarowymi wysokiej jakości. NEO wprowadza do oferty nowy, uniwersalny miernik ciśnienia sprężania 11-261, wraz z zestawem...

czytaj dalej

Miniaturka

Podnośnik nożycowy PL-D55 w ofercie Świstowski S.A.

Jedną z nowości w ofercie firmy Świstowski S.A. jest podnośnik nożycowy. Model przeznaczony jest do podnoszenia pojazdów podczas zabiegów konserwacyjnych, wymiany opon oraz diagnostyki podwozia.

czytaj dalej

Miniaturka

Texa Konfort K710R w ofercie Tip Topol

Urządzenie Texa Konfort K710R wyróżnia się z całej serii maszyn czarnym kolorem obudowy. Według zapowiedzi firmy Tip Topol, model ma stać się „czarnym koniem” najbliższego sezonu klimatyzacyjnego 2013...

czytaj dalej

Miniaturka

Agromex wprowadzi do oferty myjnie samochodowe

Istniejąca od ponad 20 lat spółka Agromex działa na rynku akcesoriów i części dla techniki rolniczej. W tym roku zamierza rozszerzyć swoją ofertę o amerykańskie, automatyczne myjnie bezdotykowe.

czytaj dalej

Miniaturka

Klucze oczkowe półotwarte z przegubem w ofercie NEO

NEO wprowadza na rynek nową linię produktów dla warsztatów mechanicznych. Jedną z propozycji są klucze oczkowe półotwarte z przegubem.

czytaj dalej

Miniaturka

Kolejna wersja oprogramowania CAR Magneti Marelli

Jest już dostępna 126. wersja oprogramowania CAR do urządzeń Vision, Smart oraz Logic od firmy Magneti Marelli Aftermarket.

czytaj dalej

Miniaturka

Bosch i PSA wprowadzą tani napęd hybrydowy

Przedsiębiorstwa Bosch i PSA (Peugeot Citroën) planują stworzenie hydraulicznego napędu hybrydowego do samochodów osobowych.

czytaj dalej

AudaSMR - nowy program do kalkulowania kosztów przeglądu

Nowe narzędzie firmy Audatex - AudaSMR, zostało stworzone by ułatwić wyliczanie potrzebnych usług, części i kosztów do przeprowadzenia przeglądu okresowego dla określonego pojazdu zgodnego z wymogami...

czytaj dalej

Promocje

Miniaturka

ŠKODA Octavia RS jedną z nagród w promocji Wielki Rajd

Octavia RS to pojazd, który łamie stereotypy. Rodzinne kombi, osiągające 100 km/h w 7 sekund to jeden z 12 samochodów, które można wygrać w promocji Inter Cars.

czytaj dalej

Miniaturka

Promocja na produkty febi w Inter Parts

Firma Inter Parts przygotowała akcję promocyjną, w której nagradzane będą kumulowane zakupy produktów febi. Nagrodami dla klientów będzie odzież warsztatowa.

czytaj dalej

Miniaturka

Fota wprowadza promocję na zakup żarówek Bosch

Osoby dokonujące jednorazowych zakupów żarówek marki Bosch w oddziałach Fota S.A. mogą teraz otrzymać w prezencie ekspozytor do tych produktów.

czytaj dalej

Miniaturka

Promocja produktów NGK w sieci EuroWarsztat

W sieci EuroWarsztat startuje promocja NGK ,,Szybki jak Kuchar”. Do wygrania kurtki zimowe Regatta i bluzy Hervest z autografem Tomasza Kuchara.

czytaj dalej

Miniaturka

Tester TRW za zakupy w Auto Land

Auto Land rozpoczyna nową promocję, w której za zakup produktów TRW będzie można otrzymać tester do badania płynu hamulcowego.

czytaj dalej

Miniaturka

Promocja produktów Filtron w Moto-Profilu

W nowej promocji firmy Moto-Profil nagradzane są kumulowane zakupy produktów Filtron.

czytaj dalej

Miniaturka

Promocje produktów Bosch w Auto-Land

Zakupy produktów Bosch w sieci Auto-Land wiążą się teraz z możliwością otrzymania nagród w ramach trzech nowych promocji.

czytaj dalej

Miniaturka

„Tygodniówki z Warsztatówki” - podnośniki i nasadki

Piąta tegoroczna edycja promocji Inter Cars „Tygodniówki z Warsztatówki” zawiera oferty tańszych zakupów produktów takich jak podnośnik dwukolumnowy, piła do wycinania otworów czy zestaw nasadek.

czytaj dalej

Lakiernictwo

Miniaturka

Permahyd WT 6052 - aplikacja lakieru w trudnych warunkach pogodowych

Dodatek Permahyd® WT 6052, opracowany przez markę Spies Hecker pozwala na osiąganie dobrych rezultatów nakładania lakieru nawet w ekstremalnie trudnych warunkach klimatycznych.

czytaj dalej

Szkolenia

Miniaturka

Obsługa urządzeń VAS w Centrum Szkoleń Szewczyk

Centrum Szkoleń Szewczyk organizuje jednodniowe praktyczne szkolenie z zakresu obsługi urządzeń diagnostycznych VAS, które odbędzie się 9 lutego 2013 r. Szkolenie jest adresowane głównie do elektromec...

czytaj dalej

Szkolenia Inter Cars w lutym

W pierwszych dniach lutego 2013 r. firma Inter Cars SA przygotowała kilkadziesiąt szkoleń technicznych i produktowo-technicznych, prowadzonych przez firmy BETiS, ContiTech, DENSO, Inter Cars, Lauber,...

czytaj dalej

Lutowe szkolenia w Tip-Topolu

Centrum Szkoleniowe Tip-Topolu prowadzi kursy przez cały rok. Prezentujemy ofertę szkoleń, które odbędą się w lutym 2013 r.

czytaj dalej


Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią lub masz jakieś sugestie dotyczące naszego serwisu skontaktuj się z nami na adres info@motofocus.pl.

Otrzymujesz tą wiadomość, ponieważ jesteś zarejestrowany na MotoFocus.pl i zgodnie z OWU wyraziłeś zgodę
na otrzymywanie e-maili. Jeśli nie chcesz być dłużej informowany o nowościach z rynku motoryzacyjnego,
kliknij tutaj, aby usunąć swój adres z listy adresowej.

MotoFocus © 2011, Wszelkie prawa zastrzeżone.