Tytuł: Nowe technologie w ofercie Valeo

Nowe technologie w ofercie Valeo

Podwójne mokre sprzęgło (DWC) – nowość w ofercie Valeo

Do tej pory Valeo oferowało na rynku wtórnym tylko komponenty układu podwójnego suchego sprzęgła (DDC) dla pojazdów marek Kia i Hyundai.


Od teraz, oferta zostaje rozszerzona także o ofertę dla skrzyń ze sprzęgłami mokrymi, stosowanymi w pojazdach takich marek jak Ford, Renault, Nissan BMW i MINI.

Elektryczny kompresor klimatyzacji Valeo (EDC)

Valeo opracowało elektrycznie napędzany kompresor klimatyzacji, który znajduje zastosowanie w w samochodach elektrycznych i hybrydowych.


Kompresor EDC (Electrical Driven Compressor) Valeo zapewnia wydajność i niezawodność zarówno w kwestii chłodzenia i ogrzewania kabiny jak również chłodzenia akumulatorów.

iBSG 48V - innowacyjne rozwiązanie Valeo

Dzięki iBSG 48V (zintegrowany rozrusznik napędzany paskiem) Valeo sprostało wyzwaniu zwiększenia osiągów pojazdów napędzanych silnikami spalinowymi, przy jednoczesnym zmniejszeniu ich zużycia paliwa. Technologia ta w nadchodzących latach stanie się bardziej rozpowszechniona na rynku.

Valeo Specialist Club

Dodatkowe korzyści dla warsztatów, które montują części Valeo zapewnia przynależność do Valeo Specialist Club. Jest to cyfrowy program dedykowany mechanikom, w którym można zdobywać punkty za zakupy, a następnie wymieniać je na nagrody.

Sprawdź webinary online Valeo

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Valeo. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.