Tytuł: Wrażenia z targów TTM 2022, Nowa platforma Inter Cars - części używane i nie tylko

Sprawdź najważniejsze wydarzenia tygodnia na aftermarkecie.
Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij i zobacz ją w przeglądarce. 14-04-2022
Za nami Targi Techniki Motoryzacyjnej, czyli pierwsza od kilku lat ogólnopolska impreza wystawowa w branży części zamiennych i wyposażenia warsztatów. Mimo, że rozmiar pierwszych targów po przerwie nie był niezwykle imponujący, wydarzenie dało nadzieję na powrót do dobrych tradycji, zawieszonych przez pandemię. Także dziś czasy nie są spokojne, tym bardziej cieszy fakt, że wiele firm z branży zechciało pokazać swoją ofertę w Poznaniu. Zachęcamy do przeczytania naszego komentarza oraz obejrzenia fotorelacji.

Inter Cars otwiera nową platformę sprzedażową - typu Marketplace. Jest już ona dostępna (w wersji testowej) na niektórych rynkach zagranicznych. Dystrybutor oferuje na niej m.in. używane części zamienne, części OEM, a także innego typu produkty - np. oprogramowanie czy sprzęt biurowy. Platforma już wkrótce może zadebiutować na polskim rynku. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami z pierwszej ręki, które zdobyliśmy.

Przypominamy także o możliwości wzięcia udziału w krótkiej ankiecie, której wyniki posłużą do przygotowania raportu "Barometr Rynku". Barometr będzie można pobrać za darmo, na naszych stronach.

Z poważaniem
Witold Hańczka
MotoFocus.pl
Reklama
Reklama
Warto przeczytać
Technika
Informacje
Nowości
Praca
11 kwietnia 2022, 11:33
8 kwietnia 2022, 12:05
8 kwietnia 2022, 11:54
8 kwietnia 2022, 12:09
Facebook YouTube RSS Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Zobacz naszą nową politykę prywatności.
MotoFocus.pl © 2022, Wszelkie prawa zastrzeżone.