Tytuł: Branża części i napraw na Ukrainie - jak działa obecnie?, Weź udział w ankiecie na temat rynku

Sprawdź najważniejsze wydarzenia tygodnia na aftermarkecie.
Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij i zobacz ją w przeglądarce. 07-04-2022
Nikt nie wie, jak długo mogą jeszcze potrwać działania wojenne po agresji Rosji na Ukrainę. Każdy kolejny dzień wojny to pogłębianie krajowego kryzysu. W tej bezprecedensowej sytuacji, ukraińskie społeczeństwo radzi sobie wzorowo. Z determinacją utrzymywana jest ciągłość pracy w zakładach i fabrykach, a także podstawowe działalności usługowe, a wśród nich naprawa samochodów. Na podstawie informacji przekazanych nam przez ukraińskiego korespondenta, przygotowaliśmy artykuł dotyczący obecnej sytuacji rynku napraw w kraju, w którym trwa wojna.
Polecamy także pozostałe poniższe publikacje. Przedstawicieli warsztatów zachęcamy do udziału w krótkiej ankiecie, której wyniki zostaną wykorzystane do opracowania raportu „Barometr Branży Części Motoryzacyjnych”. Raport będzie można pobrać bezpłatnie już wkrótce.
Polecamy także relację z konferencji jednego z wiodących producentów opon, który zapowiedział m.in. duże podwyżki na rynku ogumienia.
Już dziś startują Targi Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu. Pierwsza tak duża impreza branżowa od kilku lat, potrwa aż do niedzieli.

Z poważaniem
Witold Hańczka
MotoFocus.pl
Reklama
Reklama
Warto przeczytać
Reklama
Reklama
Informacje
Nowości
Po godzinach
Praca
31 marca 2022, 13:32
Facebook YouTube RSS Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Zobacz naszą nową politykę prywatności.
MotoFocus.pl © 2022, Wszelkie prawa zastrzeżone.