Tytuł: Wystartowały hurtowe giełdy dla oleju i akumulatorów - OlejB2B i AkuB2B

Z przyjemnością informujemy, że wystartowały internetowe giełdy dla branży olejów i akumulatorów - OlejB2B.pl oraz AkuB2B.pl


Naszym celem jest stworzenie miejsca umożliwiającego lepszą rotację towaru między firmami działającymi na rynku hurtowym. Każdemu trafiają się za duże zakupy, które generują nadwyżki na półkach w magazynie. Państwa nadwyżki mogą przydać się innej firmie lub być okazją cenową.

Internetowe giełdy OlejB2B i AkuB2B umożliwiają pozyskanie nowych klientów z innych obszarów Polski. Dostęp do Giełd jest zarejestrowany tylko dla Firm z branży motoryzacyjnej, dzięki temu nie mamy użytkowników detalicznych czy firm z przypadku.

Każda zarejestrowana firma może zarówno kupować jak i sprzedawać, pod warunkiem, że towar jest oryginalnie zapakowany i pełnowartościowy. Założone konto jest wspólne, co oznacza, że wystarczy rejestracja w jednej z giełd aby móc korzystać z obydwu.


Zainteresował Cię temat? Zapraszamy do rejestracji na giełdach:

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do lektury wywiadu z Jerzym Dziedziczakiem - menadżerem tych projektów.

Lub obejrzenia filmu na temat giełdy:

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu AkuB2B.pl i OlejB2B.pl. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.