Tytuł: Raport - branża motoryzacyjna w 2021 r., HELLA przejęta przez Faurecię

Sprawdź najważniejsze wydarzenia tygodnia na aftermarkecie.
Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij i zobacz ją w przeglądarce. 03-02-2022
Barometr branży motoryzacyjnej za rok 2021 jest już gotowy. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami tego obszernego badania, w którym opisana została sytuacja producentów i dystrybutorów części motoryzacyjnych, a także warsztatów naprawczych.

Jesteśmy świadkami narodzin kolejnego giganta na rynku części samochodowych. Francuski koncern Faurecia poinformował o sfinalizowaniu przejęcia pakietu większościowego akcji HELLA. Obie firmy były dotychczas obecne na rynku pierwszego montażu, przy czym HELLA jest doskonale znana także na aftermarkecie.

Jakie przewody hamulcowe zastosować podczas naprawy - miedziane czy stalowe? Przed takim dylematem na co dzień staje wielu mechaników. Zachęcamy do przeczytania artykułu, w którym zawarliśmy wypowiedzi eksperta. Polecamy także pozostałe treści, w tym tekst na temat historii najważniejszych wynalazków w świecie opon.
Tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej targów motoryzacyjnych. Można to zrobić jeszcze tylko dzisiaj.

Z poważaniem
Witold Hańczka
MotoFocus.pl
Reklama
Reklama
Warto przeczytać
Reklama
Reklama
Technika
Reklama
Reklama
Informacje
Nowości
Szkolenia
Praca
1 lutego 2022, 12:54
31 stycznia 2022, 11:00
1 lutego 2022, 12:11
Facebook YouTube RSS Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Zobacz naszą nową politykę prywatności.
MotoFocus.pl © 2022, Wszelkie prawa zastrzeżone.