Tytuł: HELLA Mega macs X - urządzenie diagnostyczne, którego potrzebujesz

Innowacyjne, rewolucyjne, zaawansowane technicznie – takie jest urządzenie diagnostyczne mega macs X. Nowość od Hella Gutmann zmienia podejście do diagnostyki i określenia potrzeb warsztatu. Jedno urządzenie daje wiele możliwości!

mega macs X to:


  • ELASTYCZNOŚĆ I ŁATWOŚĆ W UŻYCIU


W pojeździe znajduje się tylko moduł diagnostyczny mega macs X z kablem interfejsu OBD. Obsługa odbywa się na osobnym, wybranym przez Ciebie urządzeniu wyświetlającym. Nie trzeba więc nosić ze sobą ciężkiego urządzenia diagnostycznego.

  • INDYWIDUALNA KONFIGURACJA FUNKCJONALNOŚCI


X oznacza przede wszystkim elastyczne dopasowanie zakresu usług, a tym samym maksymalne bezpieczeństwo inwestycji. Co roku decydujesz jaki poziom diagnostyki jest Ci potrzebny i sam wykupujesz odpowiednią licencję.

  • SZYBKA, CZĘŚCIOWO ZAUTOMATYZOWANA PIERWSZA INSTALACJA


mega macs X został zaprojektowany zgodnie z technologią „Plug & Play”. Jest to szczególnie ważne w przypadku pierwszego uruchomienia w przeglądarce na dowolnym urządzeniu służącym jako monitor. Po zeskanowaniu kodu QR lub wpisaniu adresu, automatycznie uruchamia się konfiguracja SDI. Użytkownik jest prowadzony w intuicyjny sposób do końca instalacji.


  • ODPORNA OBUDOWA, ZAPROJEKTOWANA Z MYŚLĄ O CODZIENNYM UŻYTKOWANIU

 

Wysokiej jakości materiał i częściowy, redukujący wstrząsy element TPE, chronią zarówno Twój mega macs X, jak i pojazdy Twoich klientów. Aby maksymalnie skrócić czas i koszty naprawy, nowe urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby było łatwe w naprawie, dzięki dwuwarstwowej obudowie. Kabel OBD oraz akumulator można wymieniać pojedynczo.

mega macs X – innowacyjne rozwiązanie diagnostyczne – zawsze indywidualne, zawsze elastyczne.


By dowiedzieć się więcej:

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy HELLA. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.