Tytuł: Oświetleniowe nowości w asortymencie Philips

Nowe retrofity LED i lampy warsztatowe Philips


Jesień to tradycyjny już okres prezentacji nowości marki Philips na polskim rynku. Kierowcy zyskają nową generację retrofitów LED Ultinon Pro6000 SL, zaś mechanicy serię lamp warsztatowych Xperion oraz udoskonalony Penlight.

Pięć nowych lamp warsztatowych Philips w arsenale profesjonalisty


Marka Philips wprowadza na rynek zupełnie nową serię lamp warsztatowych Xperion 6000. Łączy ona nowoczesne rozwiązania techniczne z rosnącymi oczekiwaniami mechaników samochodowych.

Philips skompletował gamę retrofitów Ultinon Pro6000 LED


Retrofity LED większości kierowców kojarzą się z żarówkami do reflektorów głównych. Tymczasem Philips oferuje kolejną ich generację także do świateł pomocniczych i oświetlenia wnętrza pojazdu, także z instalacją 24V.

Nowy Penlight marki Philips z wydajniejszymi diodami LED i wierniejszym odwzorowaniem barw


Lampa warsztatowa może przyjąć różne, czasem zaskakujące kształty. Przykładem na to jest Penlight, jeden z najpopularniejszych modeli w ofercie marki Philips.

Podróbki szkodzą wszystkim


Lumileds wprowadza nowy proces weryfikacji, aby chronić kierowców przed kupowaniem podrobionych żarówek samochodowych marki Philips. Prosta dwuetapowa kontrola zapewnia natychmiastowe wyniki.

Lighting Academy – źródło wiedzy dla mechaników i kierowców


Internet to nieprzebrane pokłady informacji, dotarcie do właściwych nie byłoby możliwe bez pomocy wyszukiwarki. Dostarczane na tej podstawie dane analityczne pozycjonują najpopularniejsze zapytania, na przykład o żarówki samochodowe.

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Philips. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.