Tytuł: Akumulatory w nowoczesnych pojazdach - fakty i mity

VARTA od ponad 100 lat odpowiada na potrzeby rynku w zakresie produkcji wytrzymałych i niezawodnych akumulatorów. Jako dostawca zaawansowanych technologii, doskonałych parametrów użytkowych oraz usług na najwyższym poziomie, pełni wiodącą rolę we współczesnej motoryzacji. W poniższych artykułach można zapoznać się z charakterystyką 12-voltowych akumulatorów, dostarczanych przez VARTA do pojazdów elektrycznych. Polecamy także artykuł na temat faktów i mitów dotyczących technologii Start-Stop, w której niezawodne akumulatory pełnią kluczową rolę.


Rola 12-voltowych akumulatorów w pojazdach z napędem elektrycznym


Czy kiedykolwiek przyszło Ci do głowy, co może się stać, gdy akumulator litowo-jonowy w nowoczesnym pojeździe z napędem elektrycznym lub hybrydowym przestanie działać? Po odpowiedź zajrzyj pod maskę lub... przeczytaj artykuł.

Czytaj więcej >

Zwróciłeś kiedyś uwagę na dźwięki Twojego miasta? Globalne trendy w zakresie mobilności oraz wymogi dotyczące emisji spalin spowodowały powstanie nowych rodzajów pojazdów, które nie emitują już takiego hałasu.

Obejrzyj film >


Fakt czy mit? 5 mitów na temat technologii Start-Stop.


Czy technologia Start-Stop rozładowuje akumulator? Czy producenci nie przestrzegają ujednoliconych standardów, co jest szkodliwe dla akumulatora? Czy samochód z tym systemem nie potrafi szybko ruszyć z miejsca? Przeczytaj artykuł na temat tych i innych mitów na temat Start-Stop.

Czytaj więcej >

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Clarios. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.