Tytuł: WAECO - Twoje stacje do serwisowania klimatyzacji

WEACO to marka z ponad 30-letnim doświadczeniem i dostawca dla wiodących producentów samochodów.


Oferta urządzeń WAECO odpowiada na najpilniejsze potrzeby warsztatów, zajmujących się serwisowaniem klimatyzacji samochodowej. Sprawdź szczegóły dotyczące rozwiązań marki, klikając w odpowiedni przycisk pod interesującym Cię tematem.


Poznaj markę WAECO i jej ofertę


WEACO oferuje dopasowane do potrzeb użytkownika stacje do serwisowania klimatyzacji – np. dla autoryzowanych warsztatów wiodących producentów samochodów, takich jak BMW czy VOLKSWAGEN.

Pojazdy hybrydowe - prawidłowe i bezpieczne serwisowanie

Pojazdy z napędem elektrycznym i hybrydowym wkroczyły do świata motoryzacji na dobre. Serwisowanie klimatyzacji w takich pojazdach wiąże się z specjalnymi wymaganiami.

Technologia LOW EMISSION WAECO

Poznaj charakterystykę koncepcji serwisowania klimatyzacji LOW EMISSION marki WAECO, która pozwala odzyskać prawie 100% czynnika chłodniczego. W jej skład wchodzą pompa próżniowa z blokiem sterującym oraz opatentowany zbiornik na zużyty olej. 

Sprawozdawczość F-GAZÓW – wygodne raportowanie ewidencji przychodu i rozchodu

Od teraz możesz wygodnie sterować swoją stacją ASC poprzez połączenie Wi-FI. Wystarczy do tego nowy zestaw WAECO ASC G Wi-Fi. Zestaw ASC G Wi-Fi Kit jest kompatybilny z większością stacji do serwisowania klimatyzacji ASC serii G.

Dezynfekcja klimatyzacji – bezpieczeństwo to priorytet w czasie COVID-19

Układy klimatyzacji pojazdów można efektywnie oczyszczać z niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów przy minimalnym nakładzie pracy. Służy do tego ultradźwiękowy atomizer WAECO Refresh-o-mat HD.

Oleje PAG – dlaczego trzeba chronić je przed wilgocią?

Próba wykonana przez niezależny instytut wykazała, że olej PAG w niehermetycznych pojemnikach szybko wchłania wilgoć. Zbadano pięć pojemników na zużyty olej różnych producentów urządzeń serwisowych i otwarty pojemnik szklany jako punkt odniesienia.

Stacja do serwisowania klimatyzacji ASC 5500 G RPA

ASC 5500 G RPA-  stacja na nowy czynnik r1234yf z wbudowanym analizatorem gazu. Nowoczesna, w pełni automatyczna jednostka serwisowa do układów klimatyzacji R1234yf.

WAECO – części zamienne do układów klimatyzacji

Kompletny program dla dystrybutorów i warsztatów samochodowych. WAECO ma w swojej ofercie najwyższej jakości OE części zamienne do układów klimatyzacji w pojazdach osobowych, użytkowych oraz rolniczych.

Czytaj więcej >

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Dometic. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.