Tytuł: Kevlar w regeneracji sprzęgieł, Pobierz raport na temat rynku

Sprawdź najważniejsze wydarzenia tygodnia na aftermarkecie.
Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij i zobacz ją w przeglądarce. 06-05-2021
Każdy z naszych Czytelników może dziś bezpłatnie pobrać raport dotyczący sytuacji na rynku napraw i części motoryzacyjnych po pierwszym kwartale 2021 r. Publikacja została przygotowana przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych oraz Santander Bank Polska we współpracy z naszą redakcją.
Kevlar to polimer, słynący z wysokiej wytrzymałości na rozrywanie w stosunku do swojej wagi. Jest coraz powszechniej stosowany w technice, także w branży motoryzacyjnej. Zachęcamy do przeczytania wywiadu z właścicielem firmy, wykorzystującej kevlar, m.in. do regeneracji sprzęgieł.
Ostatni samochód z seryjnym zawieszeniem hydropneumatycznym wyjechał z fabryki w 2017 r. Producenci wydają się niezainteresowani rozwojem tego rozwiązania. Czy usługa naprawy zawieszeń hydropneumatycznych odejdzie wkrótce do lamusa? Zastanawiamy się nad tą kwestią w artykule.
Polecamy także pozostałe treści, w tym publikację dotyczącą działań organizacji FIGIEFA na rzecz rynku oraz wywiad z właścicielem studia detailingowego.


Z poważaniem
Witold Hańczka
MotoFocus.pl
Reklama
Reklama
Warto przeczytać
Reklama
Reklama
Technika
Reklama
Reklama
Informacje
Szkolenia
Facebook YouTube RSS Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Zobacz naszą nową politykę prywatności.
MotoFocus.pl © 2021, Wszelkie prawa zastrzeżone.