Tytuł: Nowe opakowania produktów Valeo

Sprawdź jak będą wyglądały nowe pudełka Valeo!


Valeo wprowadza nową szatę graficzną opakowań swoich produktów w sektorze B2B. Już wkrótce na magazynowych półkach pojawią się kartony
z charakterystycznym, dynamicznym wzorem.

Zmiana będzie następowała stopniowo, jednak zachęcamy, abyście Państwo już teraz zapoznali się ze zmianami, tak aby nowe pudełka nie były zaskoczeniem.


Nowy design i zawsze czytelne logo

Valeo zmienia wzór opakowań swoich produktów, by jeszcze bardziej podkreślić swoją pozycję innowacyjnego dostawcy, wyznaczającego rynkowe trendy. Nazwa nowej szaty graficznej to „Green Waves”, czyli „Zielone fale”, których wizualizacja składa się z logotypów marki, występujących w różnych rozmiarach, nadrukowanych pasmami na kartonie.

Zmianie nie ulega, charakterystyczny dla DNA marki Valeo, jasnozielony kolor opakowań. W przypadku niektórych produktów (ok. 10-20%) nadal będą stosowane także klasyczne brązowe kartony. Również w ich przypadku, stosowany będzie jednak nowy wzór nadruku – pasma z białymi logotypami oraz adresem strony valeoservice.com.

Kliknij po więcej informacji

Zdobądź potrójne punkty w Valeo Specialist Club!


Tylko do końca maja zakupy alternatorów i rozruszników

promowane będą potrójnymi punktami w programie

lojalnościowym Valeo Specialist Club.


Punkty zdobyte za zakupy można wymienić na atrakcyjne nagrody.

Odkryj nasze nagrody

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Valeo. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.