Tytuł: Platforma telematyczna niezależnego rynku, Szczepienia w motoryzacji

Sprawdź najważniejsze wydarzenia tygodnia na aftermarkecie.
Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij i zobacz ją w przeglądarce. 29-04-2021
Współczesne samochody są wyposażone w urządzenia, które umożliwiają wysyłanie, odbieranie i przechowywanie danych. Mogą to być dane diagnostyczne jak i inne, dotyczące np. sposobu eksploatacji pojazdu. Bezpieczne i niezależne platformy telematyczne to jeden z priorytetów dla organizacji reprezentujących interesy firm, działających na niezależnym rynku motoryzacyjnym. Właśnie dlatego koalicja związanych z tym rynkiem stowarzyszeń powołała do życia projekt platformy S-OTP, będącej alternatywą dla propozycji sektora związanego z producentami pojazdów, nazwanej ExVE. Szczegóły w artykule.
Polska gospodarka ma szansę na powrót do normalności tylko w przypadku powodzenia ogólnokrajowej akcji szczepień. Właśnie pojawił się projekt, dzięki któremu możliwe będzie szybsze zaszczepienie pracowników firm, także w branży motoryzacyjnej. Według rządowych założeń szczepienia w zakładach pracy rozpoczną się najdalej 10 maja. O szczegółowych warunkach planu, można przeczytać w jednym z poniższych komunikatów.
Polecamy także artykuł, w którym sprawdzamy, jak wyglądają okresowe badania techniczne pojazdów w innych krajach Europy. Warto przeczytać także o nowej motoryzacyjnej fabryce, którą w Poznaniu postawią Chińczycy i wziąć udział w dzisiejszym szkoleniu online.

Z poważaniem
Witold Hańczka
MotoFocus.pl
Reklama
Reklama
Warto przeczytać
Reklama
Reklama
Informacje
Technika
Szkolenia
Praca
23 kwietnia 2021, 12:05
26 kwietnia 2021, 10:55
Facebook YouTube RSS Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Zobacz naszą nową politykę prywatności.
MotoFocus.pl © 2021, Wszelkie prawa zastrzeżone.