Tytuł: Popularność szkoleń na temat hybryd i elektryków, O czym pamiętać serwisując TPMS?

Sprawdź najważniejsze wydarzenia tygodnia na aftermarkecie.
Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij i zobacz ją w przeglądarce. 08-04-2021
“Problem z przyszłością polega na tym, że zwykle pojawia się, zanim jesteśmy gotowi na jej przyjście.” - powiedział niegdyś Arnold H. Glasgow, amerykański biznesmen związany z rynkiem prasowym. Ta sentencja może, ale wcale nie musi, sprawdzić się już wkrótce w przypadku warsztatów niezależnych, w kwestii napraw samochodów hybrydowych i elektrycznych. Temat ten wciąż uchodzi w branży za niszowy, ale na rynku nie brakuje serwisów, które już teraz inwestują w odpowiednie szkolenia. Polecamy nasz wywiad ze specjalistą ds. szkoleń, Tomaszem Pyrlikiem.
System kontroli ciśnienia w oponach TPMS jest obowiązkowo stosowany w samochodach już od kilku lat. Dochodzimy zatem do sytuacji, w której większość aut poruszających się po drogach, korzysta z tego systemu. Z reguły nie sprawia on problemów podczas serwisowania, są jednak wyjątki. Piszemy o nich w artykule.
Start sezonu przekładkowego (opóźniany przez pogodę) skłania producentów opon do deklaracji dotyczących przyszłych działań. Są one w dużej mierze związane z planami osiągnięcia neutralności klimatycznej. Więcej na ten temat w poniższych informacjach.

Z poważaniem
Witold Hańczka
MotoFocus.pl
Reklama
Reklama
Warto przeczytać
Informacje
Technika
Nowości
Facebook YouTube RSS Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Zobacz naszą nową politykę prywatności.
MotoFocus.pl © 2021, Wszelkie prawa zastrzeżone.