Tytuł: Więcej światła na drodze i w warsztacie - poznaj nowości oświetleniowe

 

Philips wyczarował więcej światła na drodze

Czy można jeszcze coś poprawić w konstrukcji samochodowych żarówek halogenowych? Przykład odnowionych modeli w ofercie marki Philips udowadnia, że tak!

Korea Automobile Testing & Research Institute aprobuje retrofity LED Philips

Philips kontynuuje prace nad rozwojem retrofitów LED, które są odpowiednikami żarówek halogenowych. Rozwiązanie otrzymało w Korei homologację do używania na drogach publicznych.

Narva gotowa na zamianę samochodowych żarówek halogenowych na retrofity LED

Narva oferuje już pełny zestaw retrofitów LED do zewnętrznego i wewnętrznego oświetlenia pojazdów. Bez względu na wybór można je stosować w instalacjach 12 i 24V.

Wszechstronna czołówka Philips HL22M LED

Jedną z podstawowych cech lampy warsztatowej powinna być jej ergonomia. Nowy model Philips HL22M wyróżnia się pod tym względem wieloma rozwiązaniami.

Philips pomoże oczyścić powietrze we wnętrzu każdego samochodu

Philips opracował filtr poprawiający jakość powietrza we wnętrzu kabiny. Z czasem będzie to standard wyposażenia, ale już dziś po to rozwiązanie mogą sięgnąć kierowcy wszystkich aut.

Więcej informacji
 

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Philips. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.