Tytuł: Podsumowanie roku 2020 w warsztatach, Akumulator w systemie Start-Stop

Sprawdź najważniejsze wydarzenia tygodnia na aftermarkecie.
Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij i zobacz ją w przeglądarce. 21-01-2021
Miniony rok zdecydowanie nie był okresem prosperity w branży motoryzacyjnej. Już w marcu, kiedy wdrożono pierwsze restrykcje związane z pandemią, motoryzacyjne biznesy zaczęły liczyć straty. W naszej ankiecie postanowiliśmy jednak skupić się przede wszystkim na warsztatach samochodowych. Były one w mniejszym stopniu dotknięte lockdownem niż np. fabryki części czy samochodów. W opinii niektórych rynkowych ekspertów, warsztaty można było wręcz uznać za odporne na konsekwencje pandemii. Czy rzeczywiście tak było? Zachęcamy do zapoznania się z wynikami badania.

W związku z zimą, która zaskoczyła kierowców i dołożyła pracy warsztatom wulkanizacyjnym, przypominamy Czytelnikom, jakie informacje można odczytać z oznaczeń umieszczonych na oponach.

Polecamy Państwa uwadze także nowe artykuły techniczne, a wśród nich ciekawy tekst dotyczący akumulatorów pracujących w pojazdach z systemem Start-Stop.

We wtorek (godz. 17.00) odbędzie się kolejne szkolenie techniczne online, tym razem w języku angielskim. Tematem będzie bicie tarcz hamulcowych.

Z poważaniem
Witold Hańczka
MotoFocus.pl
Reklama
Reklama
Warto przeczytać
Technika
Informacje
Nowości
Praca
18 stycznia 2021, 13:47
Facebook YouTube RSS Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Zobacz naszą nową politykę prywatności.
MotoFocus.pl © 2021, Wszelkie prawa zastrzeżone.