Tytuł: Zmiany na SKP nie od stycznia, Czy warto inwestować w sprzęt do ADAS?

Sprawdź najważniejsze wydarzenia tygodnia na aftermarkecie.
Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij i zobacz ją w przeglądarce. 10-12-2020
Media motoryzacyjne oraz ogólnoinformacyjne donoszą w ostatnim czasie o nadchodzących zmianach przepisów dotyczących badań technicznych pojazdów. W wielu przypadkach podawana jest przy tej okazji data 1 stycznia 2021 r., jako początek obowiązywania nowych regulacji. O tym, dlaczego wskazywana data jest nierealna oraz kiedy możemy spodziewać się nowych przepisów, można przeczytać w naszym artykule.

Po polskich drogach porusza się coraz więcej samochodów, wyposażonych w systemy wspomagania kierowcy ADAS. Stale rośnie zatem zapotrzebowanie na usługi ich kalibracji. Czy zakup urządzeń do jej wykonywania może być dobrym sposobem na zarobek dla warsztatów? Zastanawiamy się nad tym w artykule.

Zachęcamy do wzięcia udziału w trwającej edycji Treningów Wiedzy. Każdy, kto uzyska wystarczającą liczbę punktów, może pobrać unikalny Certyfikat, potwierdzający wysoki poziom wiedzy. Na najlepszych czekają też nagrody.

Już dziś (o godz. 14.00) odbędzie się kolejne szkolenie online dla naszych Czytelników. Tym razem będzie ono dotyczyło filtrów powietrza.

Z poważaniem
Witold Hańczka
MotoFocus.pl
Reklama
Reklama
Warto przeczytać
Reklama
Reklama
Informacje
Nowości
Facebook YouTube RSS Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Zobacz naszą nową politykę prywatności.
MotoFocus.pl © 2020, Wszelkie prawa zastrzeżone.