Tytuł: Czym oświetlić drogę i warsztat? Skorzystaj z nowości Philips.

 

Philips doświetla pracę mechaników Gosi Rdest

Od tego roku marka Philips wspiera zmagania Gosi Rdest w sportach motorowych. W ramach współpracy udostępniono między innymi lampy warsztatowe, z których na co dzień korzysta team mechaników z Racingtech odpowiedzialnych za przygotowanie wyczynowego SEAT-a Leona Racer.

Philips RacingVision – ze świata sportu na drogi publiczne

Wiele elementów samochodu ma swoją genezę w sportach motorowych. Takim przykładem są żarówki halogenowe Philips RacingVision. Ich nowa generacja, o jeszcze wyższych parametrach użytkowych, trafiła właśnie do sprzedaży

Czym oświetlić jesienną drogę?

Coraz krótsze dni i pogarszająca się pogoda obniżają widoczność na drodze. Jesień to trudna i dla kierowców i dla pieszych pora roku. Nie bez powodu więc Philips przed jej nadejściem wprowadza do swojej oferty nowe żarówki.

Philips Ultinon Pro9000 LED

Philips systematycznie doskonali swoje produkty z gamy retrofitów LED. Na polskim rynku dostępny jest już wysoce zaawansowany technologicznie Ultinon Pro9000 - ultranowoczesne źródło światła w miejscu żarówki halogenowej.

Philips ulepsza cechy użytkowe lampy warsztatowej CBH52

W segmencie motoryzacji Philips, obok oświetlenia samochodowego, specjalizuje się w lampach warsztatowych. Wśród wprowadzonych na polski rynek nowości jest unowocześniony model CBH52.

 

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Philips. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.