Tytuł: Valeo prezentuje nowości w ofercie wycieraczek SWF

{{ANNOTATION "subscription_reminder" "html"}}
 

Nowości w ofercie wycieraczek SWF

Nowe produkty i katalogi do pobrania

Firma Valeo opublikowała zaktualizowane katalogi wycieraczek marki SWF. W nowych publikacjach znalazło się wiele nowości zarówno do pojazdów ciężarowych jak i osobowych.

Marka wycieraczek SWF jest przeznaczona dla klientów poszukujących produktu najwyższej jakości. SWF zapewnia bowiem jakość identyczną z produktem montowanym fabrycznie.

 
 

POBIERZ NOWE KATALOGI WYCIERACZEK SWF

 

SAMOCHODY OSOBOWE


Katalog 2020-2021 SWF z ofertą wycieraczek do samochodów osobowych ma aż 199 stron. Wśród nowości szczególnie warto zwrócić uwagę na produkty przeznaczone do takich samochodów jak Renault Clio V, Renault Captur II, Nissan Juke, Citroen C4 Cactus czy BMW X7.


POBIERZ KATALOG
 

POJAZDY UŻYTKOWE


Wśród nowości przeznaczonych do samochodów ciężarowych i autobusów znalazły się między innymi wycieraczki szkieletowe do Mercedes Benz Actros model 2018 i Scanii R model 2016 a także wycieraczki w technologii Aquablade do autobusów Mercedes Benz Citaro i autokarów Setra. Katalog 2020-2021 SWF ma 46 stron.

POBIERZ KATALOG
 

Zobacz film:

 

Sprawdź typowe przyczyny uszkodzenia wycieraczek

Pióra wycieraczki dla kierowców są kluczowym elementem związanym z dobrą widocznością. Podczas sprawdzania samochodu klienta zawsze zwracaj uwagę na stan wycieraczek!

ZOBACZ FILM
 

To także może Cię zainteresować: 

 

Webinar dotyczący wycieraczek Valeo First

Zapraszamy do obejrzenia szkolenia dotyczącego gamy wycieraczek Valeo First. Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo jakie wycieraczki dostępne są w gamie oraz jakie są między nimi różnice. Przedstawimy także co można znaleźć w opakowaniu z wycieraczkami tej serii oraz jak łatwo jest dopasować pióro wycieraczki do samochodu dzięki rozwiązaniu Multiconnection.

ZOBACZ SZKOLENIA
 

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Valeo. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać. 

{{ANNOTATION "badge" "html"}}