Tytuł: Zobacz online XV Kongres Przemysłu i Rynku, PDR jako usługa warsztatowa

Sprawdź najważniejsze wydarzenia tygodnia na aftermarkecie.
Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij i zobacz ją w przeglądarce. 12-11-2020
XV Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego odbędzie się już za kilka dni (17-18 listopada). Wydarzenie uważane za najważniejsze spotkanie branży motoryzacyjnej, z oczywistych względów, zostanie zrealizowane w formule online. Możliwość uczestnictwa w Kongresie "na żywo" otrzymają m.in. subskrybenci Strefy Biznes MotoFocus. Jak zdobyć do niej dostęp? Instrukcję można znaleźć poniżej.
Jedną z usług, o które warsztaty mogą poszerzyć swoje "portfolio" bez dokonywania znacznych inwestycji, jest usuwanie wgnieceń karoserii bez lakierowania, metodą PDR. Dzięki kilku prostym urządzeniom i odpowiedniemu przeszkoleniu, w wielu przypadkach można uniknąć konieczności odsyłania klienta do warsztatu wyspecjalizowanego w naprawach blacharsko-lakierniczych. Więcej informacji na temat PDR można znaleźć w naszym artykule.
Zapraszamy także do udziału w kolejnym szkoleniu online, przygotowywanym specjalnie z myślą o naszych Czytelnikach. Tym razem tematyką są paski napędu pomocniczego. Szkolenie odbędzie się dzisiaj (czwartek) o godz. 14.00.

Z poważaniem
Witold Hańczka
MotoFocus.pl
Reklama
Reklama
Warto przeczytać
Reklama
Reklama
Technika
Informacje
Facebook YouTube RSS Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Zobacz naszą nową politykę prywatności.
MotoFocus.pl © 2020, Wszelkie prawa zastrzeżone.