Tytuł: Jesienny wysyp nowości Philips

 

Jesienny wysyp motoryzacyjnych nowości Philips

Na polskim rynku debiutują właśnie nowe produkty marki Philips. Są to nowe wersje żarówek halogenowych i retrofitów LED, lamp warsztatowych oraz oczyszczacz powietrza w kabinie samochodu.

Philips na nowo odkrywa żarówki halogenowe

Żarówki halogenowe są najdłużej obecnym na rynku motoryzacyjnym źródłem światła. Mogłoby się wydawać, że w ich konstrukcjach osiągnięto już granicę możliwości technologicznych.

W tym zawodzie trzeba mieć więcej niż parę oczu i rąk

Lampa warsztatowa LED ma już status podstawowego narzędzia w pracy mechanika samochodowego. Philips od lat oferuje je w bardzo szerokim asortymencie, modyfikując sukcesywnie poszczególne modele.

Przepisy nadal stoją w miejscu a retrofity LED ewoluują

Alternatywą, dostępną już dziś, dla żarówek halogenowych mogą być retrofity LED. Technologia ta wciąż przechodzi proces homologacyjny, ale niezależnie od jej przebiegu Philips prezentuje ich następną generację.

Niewidoczne zagrożenia unoszą się w powietrzu

Jakość powietrza wewnątrz pojazdu ma bardzo duże znaczenie również w kwestii bezpieczeństwa na drodze. Stosowane coraz częściej filtry kabinowe nie są w stanie zapewnić pełnej ochrony przed zanieczyszczeniami.

 

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu Philips. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.