Tytuł: Doradca serwisowy - kiedy jest potrzebny?, Aplikacja, która zastąpi mechanika

Sprawdź najważniejsze wydarzenia tygodnia na aftermarkecie.
Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij i zobacz ją w przeglądarce. 15-10-2020
Rewolucja w diagnostyce czy wędka na klientów ASO? Aplikacja Sound Analyser, wynaleziona przez Skodę ma diagnozować usterki samochodu na podstawie dźwięków dobiegających spod maski. Zastanawiamy się nad przyszłością tego rozwiązania w jednym z poniższych artykułów.
Doradca serwisowy to osoba, która przejmuje część obowiązków od innych osób zaangażowanych w pracę warsztatu – od właściciela, mechaników, czasem nawet księgowych. Przyjrzeliśmy się pracy doradcy w jednym z serwisów w centralnej Polsce.
XV Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, najważniejsze doroczne wydarzenie w branży motoryzacyjnej, odbędzie się w nowej, dostosowanej do obecnych czasów, formie. W dniach 17-18 listopada najważniejsze kwestie dotyczące rynku zostaną omówione online. Szczegóły w artykule.
Już dziś, o godzinie 14.00, odbędzie się kolejne szkolenie online, specjalnie dla naszych Czytelników. Tym razem wiodącą tematyką będą amortyzatory. Zachęcamy także do udziału w ankiecie poświęconej rynkowi przekładni kierowniczych.

Z poważaniem
Witold Hańczka
MotoFocus.pl
Reklama
Reklama
Warto przeczytać
Reklama
Reklama
Ankieta
Reklama
Reklama
Informacje
Praca
9 października 2020, 10:05
Facebook YouTube RSS Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Zobacz naszą nową politykę prywatności.
MotoFocus.pl © 2020, Wszelkie prawa zastrzeżone.