Tytuł: Dożywotnia gwarancja na oświetlenie HELLA

Dożywotnia gwarancja na oświetlenie HELLA

Program Dożywotniej Gwarancji HELLA jest akcją promującą wysokiej jakości produkty dzięki wydłużeniu okresu gwarancyjnego bezterminowo. Wybierając produkty spośród ponad 1800 części HELLA objętych ofertą zyskujesz jakość, komfort i bezpieczeństwo. Bezterminowo i bez kompromisów.

Nowa gama ksenonów HELLA VALUEFIT


Hella wprowadza na rynek gamę żarników ksenonowych linii Hella ValueFit. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na produkty w jakości aftermarketowej mające konkurencyjną cenę. Linia ta stanowi uzupełnienie gamy Premium i ksenonów wzmocnionych +30%. W ofercie Hella ValueFit znajdują się najpopularniejsze typy żarników D1S, D2S, D2R, D3S i D4S.

HELLA TECH WORLD LOUNGE


Portal internetowy Hella Tech World jest znany od lat. To ogromna dawka informacji, porad technicznych i kompendium wiedzy o produktach Hella w jednym miejscu. Od niedawna rozwija się nowy dział o nazwie Lounge. To miejsce do spotkania po pracy, przeczytania o ważnych sprawach związanych z motoryzacją, ciekawostki, nietypowe przypadki z warsztatu.

HGS Data za darmo!


Ostatnie miesiące to powracająca niepewność dotycząca koronowirusa i jego wpływu na biznes. Zakupy sprzętu czy oprogramowania często zostały odsunięte na dalszy plan. By dać szansę na przetestowanie naszego oprogramowania mamy wyjątkową promocję. Dla wszystkich klientów posiadających urządzenie diagnostyczne Hella Gutmann Solutions dostęp do HGS Daty do dnia 31.12.2020 jest bezpłatny.

Długie lata doświadczeń Hella


Hella to ponad 120 lat doświadczenia w konstrukcji oświetlenia. W wielu technologiach jesteśmy pionierami zaczynając od reflektora elektrycznego i z wykorzystaniem żarówki H4 po zaawansowane rozwiązania dynamicznego oświetlenia LED. Prace rozwojowe potrzebują oczywiście ludzi, wiedzy, sprzętu ale i odpowiedniego miejsca. W naszym tunelu świetlnym projektujemy niezwykłe reflektory jutra.

Elektronika i Elektryka od Hella


Hella rozwija się dynamicznie w rynku elektroniki pojazdowej. Konstruuje nowatorskie rozwiązania jak choćby czujnik SHAKE – potrafi on określić czy droga jest mokra i pomaga ustawić parametry pojazdu. Na co dzień coraz częściej wybierane są produkty HELLA szeroko spotykane w samochodach jak cewki zapłonowe, przepływomierze powietrza czy liczna gama czujników prędkości. Prezentujemy przegląd naszej oferty.

Więcej informacji >
 
 

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy HELLA. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.