Tytuł: Brembo wybiega w przyszłość dzięki technologii Brake-by-Wire

{{ANNOTATION "subscription_reminder" "html"}}

Momenty dokręcania


Znaczenie prawidłowego momentu dokręcenia kół jest często pomijane, szczególnie przy sezonowej wymianie opon. Niewłaściwie dobrana wartość momentu dokręcenia nakrętek lub śrub może powodować uciążliwe drgania kierownicy podczas hamowania i ogólne nieprawidłowe działanie układu hamulcowego.

Brembo Brake-by-Wire


Przykładem innowacyjnego myślenia Brembo jest zaangażowanie w rozwój nowoczesnego systemu hamulcowego Brake-by-Wire. Jest on połączeniem układu hydraulicznego z elektrycznym. Z przodu samochodu znajdują się aluminiowe zaciski high performance zasilane przez siłownik elektrohydrauliczny. Tylne zaciski są uruchamiane elektromechanicznie.

Czytaj więcej>
 

Zobacz film na temat firmy Brembo i jej innowacji:


 

Brembo z nagrodą Compasso d'Oro 2020


Firma Brembo zdobyła nagrodę ADI Compasso d'Oro za innowacyjny zacisk hamulcowy dla Formuły E. To prestiżowe wyróżnienie jest odpowiednikiem Oscara dla włoskich projektantów i jest przyznawane co dwa lata przez stowarzyszenie wzornictwa przemysłowego ADI.

Płyny hamulcowe Brembo Premium


Zmniejszona lepkość i wysoka temperatura wrzenia to podstawowe właściwości pełnego asortymentu płynów hamulcowych Premium Brembo. Tarcze, zaciski, klocki i pompy hamulcowe to cztery kluczowe elementy układu hamulcowego. Jednak nie mogłyby one właściwie funkcjonować bez odpowiedniej ilości płynu hamulcowego.

Czytaj więcej>
 

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Brembo. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać. 

{{ANNOTATION "badge" "html"}}