Tytuł: Części zamienne do układów hamulcowych, którym możesz zaufać

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO W TWOIM POJEŹDZIE. WYBIERZ TRW.

TRW zapewnia bezkonkurencyjną jakość w zakresie układów hamulcowych, kierowniczych i zawieszenia. Części marki TRW, należącej do portfolio firmy ZF Aftermarket, powstają, by sprostać dzisiejszym wyzwaniom. Nasi pracownicy z pełnym zaangażowaniem pracują nad nimi, aby dostarczyć produkty spełniające wymagania naszych klientów. Dzięki wsparciu globalnej sieci ekspertów, produkty TRW kreują standardy bezpieczeństwa i jakości.

 

Nasze doświadczenie w dziedzinie wyposażenia OE sprawia, że doskonale wiemy, jak działają poszczególne części w obrębie danego układu i w jaki sposób współpracują ze sobą różne systemy w pojeździe.

Produkując części, które pracują ze sobą w harmonii, jesteśmy w stanie zagwarantować, że każdy typ pojazdu, niezależnie od swojej masy, będzie efektywnie zwalniał podczas każdego hamowania. W TRW uważnie dobieramy mieszanki materiałów, z których produkujemy tarcze hamulcowe o podwyższonej wytrzymałości na wysokie temperatury i korozję.

Dowiedz się więcej >
 

W ofercie dostępnych klocków hamulcowych marki TRW stosowane są opracowane przez inżynierów dedykowane technologie, które przez lata obecności na rynku są stale rozwijane i udoskonalane:

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA COTEC

Cotec to warstwa materiału nakładana na materiał cierny w ostatniej fazie produkcji, która podnosi współczynnik tarcia w fazie docierania się klocka. Wszystkie nowe klocki hamulcowe TRW są wyposażone w unikalną powłokę COTEC, która podczas pierwszych hamowań tuż po wymianie klocków skraca drogę hamowania nawet o długość samochodu!

 

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA DTEC – KLOCKI O NISKIEJ EMISJI PYŁU!

DTEC to oznaczenie nowoczesnych klocków hamulcowych TRW, które przy zachowaniu dotychczasowych parametrów w zakresie skuteczności hamowania generują znacznie mniej pyłów niż do tej pory.

 

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA ELECTRIC BLUE

Electric Blue to nowa linia produktów do pojazdów elektrycznych oferowana przez TRW. TRW Electric Blue wykonane są w rewolucyjnej, nowej formule materiałowej FMG 53.

Liczne testy wykazały, że wytwarzają one mniejszy poziom czynnika NVH (tzn. hałas, wibracje oraz uciążliwość działania), gdy są wspierane przez specjalną wielowarstwową podkładkę i powlekane powłokami tłumiącymi hałas. Co więcej, zredukowane jest również pylenie, co przekłada się nie tylko na czyste felgi bez trudnego do usunięcia nalotu, ale również ochronę środowiska – mniej szkodliwych metali, np. miedzi zanieczyszczającej wodę.

Dowiedz się więcej >
 

#Warto wiedzieć: Dlaczego warto wybierać klocki hamulcowe TRW Electric Blue

Niezwykle dynamiczny rozwój rynku samochodów elektrycznych i hybrydowych sprawił, że na wiele podzespołów spoglądamy zupełnie inaczej. Przykładowo do tej pory klocki hamulcowe powinny być po prostu wydajne – to w zupełności wystarczyło. Użytkując auto elektryczne lub hybrydowe, liczy się coś więcej. Naprzeciw tym wymaganiom wyszła należąca do portfolio ZF Aftermarket marka TRW tworząc klocki Electric Blue.

Czytaj więcej >
 

#Warto wiedzieć: diagnostyka i wymiana tarcz w układzie hamulcowym

Układ hamulcowy to bezsprzecznie układ posiadający zasadniczy wpływ na bezpieczeństwo pojazdu, a co za tym idzie – na samych podróżujących. Bezpieczny układ hamulcowy to taki, który jest odpowiednio obsługiwany i konserwowany. ZF Aftermarket wyjaśnia, jak z sukcesem przeprowadzić wymianę tarcz hamulcowych oraz dokonać prawidłowej oceny ich stanu technicznego.

Czytaj więcej >
 

Zapraszamy do śledzenia profilu TRW na Facebooku oraz strony internetowej, gdzie można znaleźć informację techniczne, ciekawostki, nowości oraz szczegóły trwających promocji sprzedażowych. Bądź na bieżąco! Już wkrótce szczegóły kolejnej promocji!

 

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy TRW. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.