Tytuł: Consistent Quality. Full Stop! Uklady hamulcowe febi bilstein.

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .
Consistent Quality. Full Stop!

Oferta febi w zakresie elementów układu hamulcowego to:

  • ponad 2 750 ciernych elementów układu hamulcowego
  • ponad 98% pokrycia parku pojazdów w Europie
  • 3-letnia gwarancja producenta

febi dzięki inteligentnemu procesowi badania najnowszych generacji pojazdów jest zawsze o krok przed innymi markami w dostarczaniu na rynek nowych produktów.
W celu weryfikacji spełnienia wymagań jakości OE, wszystkie produkty bilstein group przechodzą przez rygorystyczny, 3-etapowy proces dopuszczenia.
3 to także cyfra zapewniająca produktom febi przewagę w innym, niezwykle istotnym aspekcie. Części zamienne febi objęte zostały 3-letnią gwarancją, co przewyższa obowiązujące regulacje prawne.

TARCZE HAMULCOWE 
Osłony febi dla tarcz hamulcowych

Mechanizmy hamujące należą do ostatniej grupy elementów składowych hydraulicznych układów hamulcowych. Zadaniem tych mechanizmów jest wytworzenie siły hamującej koniecznej do ograniczenia prędkości pojazdu oraz jego zatrzymania.


Tarcze hamulcowe – niezachwiana precyzja

Consistent Quality. Full Stop!
Tarcze hamulcowe febi produkowane są według najwyższych standardów z zachowaniem minimalnych tolerancji
wymiarów...

KLOCKI HAMULCOWE 
Klocki hamulcowe – niezawodne
i komfortowe

W przypadku każdego elementu układu hamulcowego, podstawowym celem febi jest zapewnienie optymalnego rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i skuteczności działania....
Ciche, skuteczne hamulce

Hałas w układzie hamulcowym powstaje w wyniku słyszalnych ludzkim uchem wibracji o wysokich częstotliwościach. Można tu wyobrazić sobie przesuwanie mokrego palca po krawędzi lampki wina wypełnionej wodą...LINKI HAMULCOWE

Poszerzenie asortymentu produktów febi

W ramach ciągłego rozwoju różnych produktów z asortymentu części hamulcowych, febi uzupełniła luki w ofercie linek hamulcowych.FILMY TECHNICZNE

Części układu hamulcowego febi - konsekwentna jakość, pewne hamowanie!

Podczas hamowania liczy się każdy centymetr. W związku z tym asortyment produktów hamulcowych febi składa się wyłącznie z referencji o jakości OE.

Wymiana przednich klocków i tarcz hamulcowych

W tym filmie video pokazujemy kolejne kroki niezbędne do wymiany przednich klocków i tarcz hamulcowych w Audi A6.


Consistent Quality. Full Stop!

Oferta febi w zakresie elementów układu hamulcowego. Dobór materiałów i badanie jakości w febi są zawsze zgodne z wymaganiami specyfikacji OE.

Tarcze hamulcowe febi: doświadczenie ekspertów od wyścigów samochodów ciężarowych

febi testuje swoje tarcze hamulcowe w ekstremalnych warunkach. Idealnym polem doświadczalnym okazują się wyścigi ciężarówek.Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Ferdinand Bilstein Polska Sp. z o.o. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.