Tytuł: Wywiad z nowym prezesem PISKP, Kulisy pracy inżyniera F1

Sprawdź najważniejsze wydarzenia tygodnia na aftermarkecie.
Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij i zobacz ją w przeglądarce. 20-08-2020
Niedawno posłowie wrócili do projektu zmian w systemie badań technicznych, uprzednio zamrożonego na dwa lata. Z konsultacjami w tej sprawie przyjdzie się zmierzyć nowo wybranemu prezesowi Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów. Marcin Barankiewicz objął to stanowisko po wieloletniej kadencji Leszka Turka. Zachęcamy do przeczytania naszego wywiadu z nowym prezesem.
Stephanie Travers jest inżynierem ds. płynów w zespole Mercedes-AMG F1 Team. Obywatelka Zimbabwe, która zasłynęła niegdyś jako pierwsza czarnoskóra kobieta, która stanęła na podium Formuły 1, w rozmowie z nami zdradza szczegóły swojej pracy oraz opowiada o drodze, którą musiała przejść, by rozpocząć pracę przy najbardziej zaawansowanych technologiach w motoryzacji.
Polecamy także udział w kolejnym szkoleniu online, przygotowanym specjalnie dla naszych Czytelników. Odbędzie się ono dziś, o godzinie 14.00, a poświęcone będzie tematyce tłoków silnikowych. Z kolei we wtorek (25 sierpnia), zapraszamy na szkolenie z diagnostyki i eksploatacji pojazdów z filtrami cząstek stałych.

Z poważaniem
Witold Hańczka
MotoFocus.pl
Reklama
Reklama
Warto przeczytać
Technika
Informacje
Nowości
Szkolenia
Facebook YouTube RSS Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Zobacz naszą nową politykę prywatności.
MotoFocus.pl © 2020, Wszelkie prawa zastrzeżone.