Tytuł: PROMOCJA: Podwójne punkty w Valeo Specialist Club

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .
Okazja tylko do końca wakacji!

Wykorzystaj sezon klimatyzacji, aby zdobyć podwójne punkty w programie lojalnościowym Valeo!

Jeszcze tylko do końca sierpnia za zakupy popularnych referencji z gamy klimatyzacji Valeo OE można otrzymać podwójne punkty w programie Valeo Specialist Club. 

Jest to doskonała okazja do tego, aby wykorzystując trwający sezon klimatyzacji powiększyć swoją liczbę punktów na koncie Specialist Club i wymienić je na atrakcyjne nagrody.
ZA TE REFERENCJE OTRZYMASZ PODWÓJNE PUNKTY: 
_____
NIE ZWLEKAJ I NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI!
VALEO SERVICE EASTERN EUROPE, spółka zarejestrowana zgodnie z prawem polskim, z siedzibą przy ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa, przystępuje do przetwarzania danych dotyczących prywatności w celu wysyłania biuletynów i związanych z nimi materiałów reklamowych. Wszystkie dane dotyczące prywatności będą wykorzystywane w tym celu wyłącznie przez VALEO SERVICE i jego podwykonawców. Dane dotyczące prywatności będą przechowywane przez VALEO SERVICE i jego podwykonawców na czas potrzebny do wykonania tego celu i nie dłużej niż ustawowy okres przedawnienia. Możesz uzyskać dostęp, poprawić lub usunąć informacje, które podałeś do VALEO SERVICE, wysyłając wiadomość e-mail na adres dpo.external@valeo.com
Valeo Service Eastern Europe Sp.z o.o. © 2019, Wszelkie prawa zastrzeżone.
02-672 Warsaw, Marynarska 15, New City

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Valeo. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.