Tytuł: Fakty i mity o retrofitach LED

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .

Retrofity LED – w oczekiwaniu na homologację

Producenci oświetlenia nie ustają w rozwoju technologicznym retrofitów LED i na bieżąco wprowadzają na rynek nowe produkty, dopasowane do zmieniających się wymagań. Niestety do dziś europejskie przepisy nie zezwalają na ich zastosowanie na zewnątrz pojazdu.


Zamienniki LED żarówek halogenowych

Firma OSRAM oferuje bardzo szeroką gamę produktów retrofit różnego typu. Wśród nich są oparte na LED zamienniki popularnych żarówek H4, H7, H11, HB4 oraz H8, H10, H11 i H16. To rodziny LEDriving HL i FL – doskonały sposób na zmodernizowanie świateł głównych.Fakty i mity o retrofitach LED

Popularność LEDowych zamienników klasycznego oświetlenia halogenowego w pojazdach jest dziś tak duża, że na ich temat powstało wiele nieprawdziwych i przekłamanych informacji. Niektóre z nich mogą narazić kierowców nie tylko na ogólne niezadowolenie z produktu, lecz także na mandat, a nawet uszkodzenie reflektora.


Nowe portfolio retrofitów LED marki OSRAM

Ekspert oświetlenia dla motoryzacji, firma OSRAM, stale pracuje nad swoim portfolio retrofitów LED. Obecnie wprowadza zmiany i nowości do oferty zamienników LED żarówek sygnalizacyjnych – LEDriving SL.


Retrofity – pułapki w jakie nie wpadają solidni producenci

Rynek retrofitów LED jest dziś o wiele bardziej obszerny niż kilka lat temu. Niestety, brak wyznaczonych standardów i odpowiednich regulacji powoduje, że w tym obszarze panuje duża swoboda co do konstrukcji i użytych komponentów...


Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy OSRAM. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.