Tytuł: Szkolenia techniczne bez wychodzenia z domu

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .

Zostań w domu
i zdobywaj wiedzę techniczną z Valeo!

Pandemia koronawirusa jest dla nas wszystkich nową i niekomfortową sytuacją. Wielu z nas zastanawia się jak poradzić sobie w tym stresującym okresie oraz bezpiecznie i efektywnie wykorzystać czas, w którym nałożone zostały na nas ograniczenia.

Zachęcamy do wykorzystania tego czasu do poszerzenia swojej wiedzy technicznej, dzięki oglądaniu szkoleń online.

Aby otrzymać dostęp do szkoleń wystarczy się zarejestrować.BEZPIECZNE Z POŻYTECZNYM - SZKOLENIA ONLINE

Kompresory klimatyzacji - bądź gotowy na sezon!

Podczas szkolenia omawiamy zasady działania kompresorów klimatyzacji. Przedstawiamy jakie są ich rodzaje oraz główne różnice pomiędzy nimi.


Montaż wysprzęglika hydraulicznego

Odpowiadamy na pytania, które najczęściej padały podczas szkoleń w zeszłym roku na temat montażu hydraulicznego wysprzęglika.

Budowa i zasada działania układu klimatyzacji 

Podczas tego szkolenia dowiesz się wszystkiego co powinieneś wiedzieć o budowie i serwisowaniu układów klimatyzacji.


Sterowanie sprzęgłem - po co, dlaczego i jak!

W tym szkoleniu tłumaczymy jak zbudowane są układy uruchamiania sprzęgła, jakie są ich zadania. Omówione są także praktyczne aspekty związane z naprawami i diagnozą tych układów.Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź do całej biblioteki szkoleń Valeo:VALEO SERVICE EASTERN EUROPE, spółka zarejestrowana zgodnie z prawem polskim, z siedzibą przy ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa, przystępuje do przetwarzania danych dotyczących prywatności w celu wysyłania biuletynów i związanych z nimi materiałów reklamowych. Wszystkie dane dotyczące prywatności będą wykorzystywane w tym celu wyłącznie przez VALEO SERVICE i jego podwykonawców. Dane dotyczące prywatności będą przechowywane przez VALEO SERVICE i jego podwykonawców na czas potrzebny do wykonania tego celu i nie dłużej niż ustawowy okres przedawnienia. Możesz uzyskać dostęp, poprawić lub usunąć informacje, które podałeś do VALEO SERVICE, wysyłając wiadomość e-mail na adres dpo.external@valeo.com

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Valeo. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.