Tytuł: Lider nowoczesnej elektroniki samochodowej - poznaj nowości HELLA

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .
Jak przewidują eksperci, wartościowy udział elektroniki w cenie nowoczesnego samochodu osiągnie ponad 50% w 2025 roku.
HELLA, od lat będąca prekursorem w produkcji elektrycznych i elektronicznych rozwiązań OE do pojazdów, teraz również przekazuje swoje kompetencje do rynku wtórnego części zamiennych. Zapoznaj się z aktualnie wprowadzanymi na rynek innowacjami HELLA.


HELLA - lider nowoczesnej elektroniki

Sukcesywnie poszerzana oferta HELLA docelowo ma zawierać blisko 50 rodzajów czujników sterujących pracą silnika i innych podzespołów w samochodzie oraz coraz popularniejszych na wyposażeniu OE radarów wspomagających kierowcę podczas jazdy.

HELLA: oświetlenie do wszystkich zastosowań

Deszcz, śnieg czy inne trudne warunki atmosferyczne nie są przeszkodą dla nowej serii lamp roboczych HELLA VALUEFIT. Już wkrótce na rynku wtórnym pojawi się także nowa linia reflektorów przeznaczonych dla pojazdów klasy premium.

Radar Kit – wszechstronna regulacja systemów radarowych

Kalibracja systemu radarowego jest obecnie koniecznym warunkiem wielu prac przy pojazdach. Naprawy powypadkowe, zmiany zbieżności lub pochylenia kół czy montaż komponentów zawieszenia, które skutkują zmianą wysokości pojazdu, ale także nor­malne prace serwisowe pociągają za sobą konieczność regulacji systemu.

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy HELLA. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.