Tytuł: Oleje PETRONAS: sprawdzone w motorsporcie, dostępne dla Ciebie

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .

PETRONAS Syntium – sprawdzone w motorsporcie

Motorsport jest dla marki PETRONAS świetnym poligonem doświadczalnym, na którym można w ekstremalnych warunkach przetestować produkty, zanim trafią one do milionów kierowców na całym świecie. 


W drodze po siódmy tytuł mistrzowski

Zespół Formuły 1 – Mercedes-AMG PETRONAS Motorsport – nie miał równych sobie przez sześć ostatnich sezonów. Tytuły mistrzowskie zdobywał zarówno w kategorii kierowców, jak i producentów. Czy tak będzie także w 2020 roku?


PETRONAS Arbor – dla branży budowlanej i rolnictwa

Nowa gama PETRONAS Arbor składa się z olejów silnikowych, przekładniowych, płynów hydraulicznych i chłodniczych, dzięki czemu spełnia potrzeby niemal wszystkich maszyn rolniczych i budowlanych.


Drugie życie beczek PETRONAS

Beczki po oleju można wykorzystać do nietypowych celów, tworząc z nich np. krzesła, stoliki kawowe czy grille ogrodowe. PETRONAS wspólnie z dwoma młodymi rzemieślnikami z Cremony stworzył kolekcję mebli, których głównym elementem są właśnie beczki.


Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy PETRONAS. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.