Tytuł: Ile Polacy wiedzą na temat oświetlenia samochodowego?

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .
Nie wszystko złoto, co się świeci

Z badań, przeprowadzonych wśród kierowców na zlecenie firmy OSRAM wynika, że przy zakupie żarówek kierują się oni przede wszystkim ceną. Istotne są dla nich także barwa i zasięg światła, a przy wyborze chętnie kierują się rekomendacją mechanika.


Co polscy kierowcy wiedzą o oświetleniu?

Polscy kierowcy coraz więcej wiedzą na temat oświetlenia samochodowego, ale wciąż jest tu pole do poprawy – wynika z badania przeprowadzonego przez Instytut ARC Rynek i Opinia na zlecenie marki OSRAM.Światła drogowe OSRAM LEDriving

Firma OSRAM stale poszerza gamę lamp drogowych LEDriving. To dodatkowe źródła światła, montowane w celu wspomagania samochodowych fabrycznych świateł drogowych. 


Mechanik może pomóc kierowcy w doborze źródła światła

Z badań przeprowadzonych w 2019 roku przez Instytut ARC na zlecenie firmy OSRAM wynika jednoznacznie, że użytkownicy samochodów oczekują od mechaników porad dotyczących doboru źródeł światła.


Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy OSRAM. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.