Tytuł: Nowości i promocje na sprzęt - sprawdź aktualną ofertę HELLA

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .

Reflektory dodatkowe w technologii LED

W ofercie Hella właśnie pojawiły się nowe referencje świateł dodatkowych LED. Dobrze znane gamy Rallye i Luminator wzbogaciły się o wyjątkowe produkty. Reflektory wyróżniają się charakterystycznym światłem postojowym EdgeLight pozwalającym zindywidualizować ciężarówkę i być rozpoznawalnym na drodze. Wszystkie reflektory mają homologację, 2 natężenia światła by można było montować 2 lub 4 sztuki. Po raz pierwszy jest możliwość upgrade’u starych reflektorów Rallye lub Luminator do wersji LED – w gamie są same wkłady pasujące idealnie do poprzednich wersji reflektorów. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie.

Nowa gama żarówek

Hella, dbając o bezpieczeństwo na drodze i mając 120-to letnie doświadczenie w konstruowaniu reflektorów samochodowych wprowadza na rynek odświeżoną gamę żarówek. Oferta jest bardziej przejrzysta by łatwo dobrać produkt potrzebny kierowcy. Wszystkie żarówki otrzymały nowe, bardziej atrakcyjne i przyciągające wzrok opakowania. Oprócz dobrze znanej linii Standard i Long Life dostępne są dwie wersje linii Performance: żarówki mocniejsze o +60% i +120% od standardowych. Zapewniają wiązkę światła dłuższą, odpowiednio, o 25 i 50 metrów. Ostatnią, piątą wersją jest White Light, mocno zmodyfikowana żarówka dającą białe światło bardzo zbliżone do xenonów. Oferta palników xenonowych pozostała bez zmian oferując wersję standardową jak i wzmocnioną +30%.

Rozszerzenie oferty cewek zapłonowych

Ostanie miesiące przyniosły znaczne poszerzenie oferty cewek zapłonowych w gamie Hella. Ponad 120 nowości tworzą ofertę obejmującą blisko 300 różnych produktów do pojazdów od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku po samochody, które zaczęły schodzić z linii produkcyjnych 3-4 lata temu. Dotychczasowa oferta, skupiająca się na samochodach europejskich została poszerzona o wiele referencji do pojazdów amerykańskich, koreańskich i japońskich. Spora część nowych aplikacji ma zastosowanie w autach dość specyficznych i nieczęsto pojawiających się na naszych drogach.

Wanted

Po raz kolejny możecie wymienić swoje stare urządzenie diagnostyczne na nowy sprzęt Hella Gutmann Solutions ze zniżką nawet do 2 500 zł netto. Aby otrzymać dodatkową zniżkę, warsztat musi zwrócić legalne, dowolne (działające lub nie) urządzenie diagnostyczne dotychczasowo użytkowane. Wymianie podlegają wszystkie urządzenia renomowanych producentów bez względu na ich stan techniczny. Kliknij po więcej informacji i formularz zamówieniowy.

Wielki Hit

Promocja polega na zniesieniu opłaty za pominięte wersje oprogramowania do urządzeń mega macs serii PC, 42SE, 56, 66 i 77. Zatem warsztat zapłaci tylko za licencję na najbliższy rok bez względu jak wiekową wersję licencji obecnie ma aktywną. Ponadto, jeżeli podejmie decyzję o aktualizacji na 2 lata, to trzeci rok dostanie GRATIS!

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy HELLA. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.