Tytuł: Sprawne oświetlenie pojazdu to podstawa

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .
Sprawne oświetlenie pojazdu to podstawa bezpieczeństwa na drodze

Stan oświetlenia jest często bagatelizowany, a to jeden z najistotniejszych elementów mających wpływ na bezpieczeństwo. Zwłaszcza jeśli ktoś jeździ dużo w trasach i po zmierzchu. Lepsza widoczność pozwala wcześniej zareagować w sytuacji zagrożenia, co daje znacznie większe szanse uniknięcia wypadku.


Wymiana żarówek na modele OSRAM o podwyższonych parametrach to najprostszy sposób na legalną modyfikację oświetlenia

OSRAM oferuje wiele modeli żarówek halogenowych oraz lamp ksenonowych różniących się parametrami. Kierowcy mogą wybrać model, który najlepiej spełni ich wymagania, a nawet odmieni wygląd pojazdu. Co najważniejsze, wszystkie posiadają homologację ECE, więc taka modyfikacja jest w pełni legalna.

Innowacyjne rozwiązania techniczne firmy OSRAM w światłach roboczych i drogowych

Rodzina OSRAM LEDriving powiększyła się ostatnio o nową grupę produktów – światła robocze i drogowe. W tej nowej serii lamp OSRAM użył ciekawej technologii Free-Form zapobiegającej oślepianiu i zadbał, aby podane w specyfikacji parametry były rzetelnie zmierzone.


Reflektory OSRAM LEDriving do VW Golfa i Forda Focusa

Oferta OSRAM to nie tylko pojedyncze źródła światła. Od kilku lat producent oferuje także kompletne rozwiązania. Obecnie w swojej ofercie posiada nowoczesne reflektory do trzech popularnych modeli samochodów: Forda Focusa 3, VW Golfa VI i VW Golfa VII. Ich wymiana jest prosta, a efektem będzie znacznie lepsza widoczność i odmieniony wygląd.

OSRAM dba o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego

Bezpieczeństwo na drodze to także widoczność pieszych, rowerzystów i motocyklistów. Dlatego firma OSRAM wprowadziła do oferty produkty LEDowe, które można umieścić w odzieży i akcesoriach codziennego użytku, dzięki czemu wszyscy uczestnicy ruchu są znaczenie lepiej widoczni.

LED zamiast żarówki – retrofity OSRAM

OSRAM posiada w swojej ofercie diodowe zamienniki żarówek halogenowych, czyli tzw. retrofity. Takie oświetlenie ma wiele zalet – dłuższą trwałość, wyższa efektywność energetyczna, a także możliwość uzyskania chłodnobiałego światła, które zwiększa kontrast, ułatwia zauważenie przeszkód oraz nadaje samochodom nowoczesny wygląd.

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy OSRAM. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.