Tytuł: Części, którym zaufał Kajetan Kajetanowicz

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .
Nowe wieloiskrowe cewki zapłonowe Delphi Technologies
Sonda lambda – poznaj lepiej jej działanie
Firma Delphi Technologies wprowadziła na rynek dwie nowe cewki zapłonowe OE bazujące na technologii wieloiskrowej. Wyprodukowano już ponad 14 mln cewek, które montuje się w popularnych modelach samochodów marki Mercedes.

Sonda lambda to niezwykle istotny element, który odpowiada za pomiar zawartości tlenu w spalinach. Od prawidłowego działania sondy lambda uzależnione jest zachowanie właściwej proporcji mieszanki paliwowo-powietrznej.


Powlekane tarcze hamulcowe od Delphi Technologies
Wibracje w układzie hamulcowym – dlaczego powstają
W niezależnych testach powlekane tarcze hamulcowe marki Delphi Technologies wytrzymały ponad 720 godzin testu odporności na korozję w mgle solnej. Konkurencja uzyskała wyniki na poziomie poniżej 24 godzin.
Hałas emitowany przez hamulce może wynikać z różnych przyczyn związanych ze wszystkimi elementami układu hamulcowego lub bezpośrednio wynikać ze sposobu montażu.


Wahacze, tuleje metalowo-gumowe i sworznie pod kontrolą
Kajto testuje wahacz Delphi Technologies
Układ zawieszenia ma kluczowy wpływ na komfort i bezpieczeństwo prowadzenia samochodu. Podstawowym jego elementem jest wahacz, który odpowiedzialny jest za łączenie piasty koła (zwrotnicy) z nadwoziem samochodu.
Elementy zawieszenia i układu kierowniczego Delphi Technologies przetestowane zostały na każdym zakręcie, aby zagwarantować parametry oraz precyzję części oryginalnych OE, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Delphi Technologies. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.