Tytuł: Kajto przetestował tarcze Delphi Technologies, Weź udział w loterii

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .
Kajto przetestował niezawodność Delphi Technologies
Trwa Wiosenna loteria DTC. Nie przegap swojej szansy!
Właśnie rusza nowa kampania reklamowa firmy. Seria trzech krótkich spotów w humorystyczny sposób podkreśla rygorystyczne podejście Delphi Technologies do testowania swoich produktów w celu zapewnienia ich wysokiej jakości.

Emisja tlenków maleje – z zaworami EGR Delphi Technologies
Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na dostępność zaworów EGR, firma Delphi Technologies dodała ponad 60 nowych komponentów, które są stosowane w popularnych aplikacjach, takich jak…


Członkowie Delphi Team Club (DTC) mogą wygrać nagrody o wartości ponad 50 000 PLN. Wiosenna Loteria DTC 2019 trwa w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2019 roku.
Sonda lambda – poznaj ją lepiej

Sonda lambda to niezwykle istotny element, który odpowiada za pomiar zawartości tlenu w spalinach. Chociaż wydaje się to niezbyt skomplikowane zadanie, od prawidłowego działania sondy lambda uzależnione jest zachowanie właściwej proporcji mieszanki paliwowo-powietrznej.


Wtryskiwacze C4i – wybór bez kompromisów
Ewolucja Common Rail w kierunku czystego, super wydajnego systemu wtrysku paliwa (jakim jest obecnie) spowodowała modernizację technologii stosowanej w tym układzie. Najnowszym rozwiązaniem jest wtryskiwacz DFI1.20 Common Rail wykorzystujący kalibrację C4i.

Skontaktuj się z nami:
Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Delphi Technologies. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.