Tytuł: HELLA: Elektromobilność i systemy termiczne

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .

PRZEDŁUŻAMY REWOLUCJĘ!

Akcje: Patrzymy w przyszłość, Gigantyczna przewaga i Wanted trwają do 31 maja 2019r.


MODUL 50 LED SPOT

Moduły 50 LED Spot pełnią funkcję lamp ostrzegawczych, które ostrzegają pieszych i innych kierowców przed nadjeżdżającym pojazdem. Znacznie zwiększa to poziom bezpieczeństwa pracy i redukuje liczbę wypadków.

Kliknij i zobacz film >>>

SYSTEMY TERMICZNE W POJAZDACH ELEKTRYCZNYCH I HYBRYDOWYCH

Nadchodzi wiosna dlatego warto zaopatrzyć się w informacje związane z klimatyzacją w samochodach hybrydowych i elektrycznych: od podstaw i właściwości systemu poprzez rozwiązania w zakresie zarządzania temperaturą aż po specjalne wymagania podczas prac konserwacyjnych i napraw.

ELEKTROMOBILNOŚĆ I SYSTEMY TERMICZNE

Elektromobilność jest w fazie stałego rozwoju. Do roku 2030 samochody elektryczne mogą stanowić nawet jedną trzecią nowych pojazdów w Europie. Ze względu na szczególną konstrukcję i warunki eksploatacji tych pojazdów, systemy termiczne w nich zastosowane mają specyficzną konstrukcję i wymagają użycia najnowszych technologii. 

ZESPÓŁ POMPY PALIWA I POMPA PALIWA

Silnik jest tak niezawodny jak pompa paliwowa, która go zasila. Pompa paliwowa HELLA jest częścią jednostki paliwowej, która pracuje w zbiorniku. Zapewnia absolutnie niezawodne zasilanie paliwem przez cały czas - w wielu różnych markach i modelach pojazdów

NOWOŚCI HELLA

Poznaj teraz wszystkie nowe produkty wprowadzone do sprzedaży.

3 lata gwarancji – najlepsza jakość rozruszników i alternatorów od HELLA


Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy HELLA. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.