Tytuł: Sprawdź klocki hamulcowe XTRA i inne nowości BREMBO

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .

Nowe klocki hamulcowe BREMBO XTRA

Brembo oficjalnie wprowadza nowe klocki hamulcowe Brembo XTRA, opracowane aby podkreślić zalety gamy tarcz wierconych Xtra i nacinanych MAX.


Brembo wchodzi do Formuły E

Firma Spark Racing Technology - wyłączny dostawca podwozi na sezony 2018-2021 Mistrzostw FIA Formuły E wybrała Brembo na dostawcę całego układu hamulcowego, łącznie z tarczami i klockami.


Nowa tarcza współodlewana od Brembo

Nowa gama tarcz hamulcowych Brembo w sektorze Aftermarket oferuje innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie lekkość i wytrzymałość.


F1 2008 VS F1 2018

Wyjątkowy postęp, charakteryzujący Formułę 1 w ostatnich 10 latach, potwierdził, że jest ona najbardziej zaawansowanym technologicznie stanowiskiem badawczym na świecie


Klocek hamulcowy Brembo kończy 10 lat

Rocznica pojawienia się pierwszego klocka hamulcowego Brembo na rynku Aftermarket wyznacza dziesięć lat ewolucji… w stronę największych entuzjastów motoryzacji!


ZOBACZ FILM:
Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy BREMBO. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.