Tytuł: Poznaj nowości HELLA i podróżuj bezpiecznie

Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ja online

REWOLUCJA W HELLA GUTMANN SOLUTIONS

Trzy rewolucyjne promocje na produkty Hella Gutmann Solutions. Weź udział w trzech rewolucyjnych promocjach Hella Gutmann Solutions:
  • Wanted, 
  • Gigantyczna przewaga, 
  • Patrzymy w przyszłość

PODRÓŻUJ BEZPIECZNIE Z HELLA

Jesienna promocja HELLA

Trudne warunki podczas jazdy jesienią i zimą? Żarówki i wycieraczki firmy HELLA pomogą Ci je przetrwać!

HELLA Polska we wrześniu 2018 wprowadziła do oferty tylne lampy zespolone Krone. W ofercie dostępne są 4 referencje w wariancie full led i 4 w wersji hybrydowej. Dzięki technologii LED zastosowanej w lampach Krone obniżono zużycie energii o 67%. Wysokiej jakości komponenty wykorzystane do produkcji i doskonała termika produktu pozwala na jego użytkowanie nawet do 30 000 roboczo godzin.

HELLA Polska we wrześniu poszerzyła ofertę elektrycznych pomp podciśnieniowych o kolejne 17 pozycji. 

Przykładowe zastosowania to Audi A4, Seat Leon, Renault Laguna III, Opel Insignia, Alfa Romeo 159, Porsche Cayenne. Dowiedz się więcej z załączonej broszury.

WANTED – żywy lub martwy

Jest to pierwsza edycja promocji, w której Warsztat może zakupić urządzenie mega macs na preferencyjnych warunkach, oddając dowolny (działający lub nie) tester diagnostyczny. Aby Warsztat uczestniczący w promocji mógł zakupić urządzenie mega macs z rabatem nawet 2500 zł, wystarczy, że odda swoje stare, legalne urządzenie diagnostyczne dowolnego producenta.

Puls rośnie, biodra zaczynają się poruszać: 
produkty HELLA wydają się mieć bardzo szczególny wpływ na ciebie, bohatera warsztatu. 

Zobacz sam! Włącz głośnik i zaczynamy!

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy HELLA. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.