Tytuł: Co decyduje o jakości oświetlenia samochodu?

Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online

Barwa światła – marketingowy chwyt czy istotny parametr?

Bywa, że producenci podają na opakowaniach parametry, które nie tylko są niemożliwe do uzyskania, lecz także zwyczajnie niezgodne z przepisami.


Jaśniejsze światło? Co to takiego?

Na części opakowań żarówek i palników ksenonowych można znaleźć informację, że dane źródło generuje np. do 150% jaśniejsze światło. Co tak naprawdę to oznacza? 


Trzy najważniejsze parametry decydujące o jakości oświetlenia motoryzacyjnego

Jakie warunki musi spełniać dobre oświetlenie samochodu zapewniające bezpieczną jazdę i komfort podróży? Na co zwracać uwagę przy wyborze?


Jaśniej znaczy bezpieczniej

Kierowcy z reguły nie zdają sobie sprawy, jak duże znaczenie dla bezpieczeństwa ma właściwe oświetlenie drogi po zmroku. Dlatego mechanicy i doradcy serwisowi powinni im to uświadomić.


Wygraj z OSRAM

W połowie września ruszyła specjalna promocja firmy OSRAM, w której wygrać można m.in. kurs bezpiecznej jazdy, iPhone 8, bony paliwowe i akcesoria motoryzacyjne. 


Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy OSRAM. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.