Tytuł: ZF Aftermarket na targach Automechanika 2018 oraz nowości w ofercie firmy na polskim rynku

Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online

Przedstawiamy kolejne wydanie newslettera specjalnego ZF Aftermarket. W tym wydaniu znajdziecie zapowiedź udziału firmy w kluczowych dla branży targach Automechanika 2018 we Frankfurcie oraz prezentację nowości, jakie pojawiły się w portfolio produktów firmy. Zachęcamy do lektury!

Podczas targów Automechanika Frankfurt 2018 na stoisku A91 w hali 3 ZF Aftermarket zaprezentuje nowe koncepcje napędów elektrycznych oraz ofertę usług prowadzących do cyfryzacji biznesu warsztatowego.




Wśród wielu nowości zaprezentowanych na targach Automechanika we Frankfurcie szczególnym punktem będzie premiera Electric Blue - nowych klocków hamulcowych marki TRW do pojazdów elektrycznych, które znacząco zmniejszają hałas wewnątrz pojazdu i emisję pyłu powstającego podczas hamowania.


Na polskim rynku zadebiutował koncept warsztatowy ZF [pro]Tech oraz nowy program bonusowy ZF [pro]Points. Koncept zapewni warsztatom dostęp do technologii marek koncernu ZF: LEMFÖRDER, SACHS czy TRW, zaś program lojalnościowy nagrodzi ich cennymi punktami, które można wymienić na nagrody.


ZF uruchomił nowy portal internetowy z odświeżonym układem strony oraz możliwością rejestracji. Dzięki niej, każdy użytkownik ma dostęp do różnych aplikacji ZF w jednym miejscu. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnej oferty i zapoznania się z informacjami o firmie i jej markach.


Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy ZF. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.