Tytuł: Nowości w ofercie ZF Aftermarket zbliżają firmę do partnerów biznesowych

Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online
W odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów względem świadczonych usług, jakości obsługi, profesjonalizmu i podnoszenia kwalifikacji pracowników, ZF Aftermarket rozszerza swoją ofertę skierowaną do warsztatów. Firma skupia się na dobrej współpracy, służąc wsparciem w budowaniu kluczowych kompetencji partnerów.

Koncept warsztatowy ZF [pro]Tech jest już dostępny w Polsce. Nie zwlekaj! Zostań naszym partnerem już dziś!

ZF Aftermarket Tech Adventure 2018 już za nami! Przeczytaj relację ze spotkania i dowiedz się jakie atrakcje przygotowaliśmy dla uczestników.

Porady techniczne od ekspertów ZF Aftermarket: tym razem radzimy, jak unikać błędów podczas wymiany pompy wspomagania układu kierowniczego TRW.

Słyszałeś już o nowym programie bonusowym ZF Aftermarket? Poznaj bliżej zasady uczestnictwa i dowiedz się, jakie nagrody są w Twoim zasięgu!

ZF Aftermarket zapowiada światową premię nowej generacji klocków hamulcowych dla pojazdów elektrycznych podczas targów Automechanika 2018. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla odwiedzających nasze stoisko.


dź z nami w kontakcie! Śledź aktualności z życia naszej firmy na portalu Facebook. Odwiedź fanpage marek SACHS i TRW!
Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy ZF. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.