Tytuł: Delphi Technologies: zmieniamy się dla Ciebie

Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online
Witaj w Delphi Technologies…

Świat się zmienia... i my się zmieniamy. Teraz jesteśmy Delphi Technologies. W dalszym ciągu dostarczamy naszym klientom doskonałą obsługę i kompleksowe wsparcie na rynku części na całym świecie. Nasza nowa nazwa lepiej odzwierciedla sposób, w jaki wykorzystujemy wiodące technologie i oprogramowanie, aby umożliwić serwisowanie i utrzymywanie coraz bardziej zaawansowanych układów w pojazdach.

Wspieramy Kajetana Kajetanowicza podczas startów w WRC-2

Delphi Technologies Aftermarket kontynuuje współpracę z trzykrotnym zwycięzcą Rajdowych Mistrzostw Europy – Kajetanem Kajetanowiczem, wspierając start sportowca w Rajdowych Mistrzostwach Świata

Udowodnione! Nie mamy sobie równych w testach klocków hamulcowych
W ostatnich testach klocków hamulcowych firma Delphi Technologies Aftermarket osiągnęła równowagę pomiędzy siłą hamowania, poziomem emitowanego hałasu oraz długotrwałością, dając najlepszej jakości klocki hamulcowe.

Stale rozwijamy naszą ofertę, sprawdź ostatnie nowości
W ostatnim czasie firma Delphi Technologies wprowadziła do oferty dedykowanej na rynek części zamiennych 198 nowych produktów, w skład których wchodzą części takie jak:
Poznaj regulator faz rozrządu od Delphi Technologies
Dążenia Delphi Technologies w nieustannym rozwijaniu produktów dedykowanych do układów silnikowych doprowadziło do powstania nowej linii produktów OE.

Widzimy się na Profi Auto Show w Katowicach?
Targi Profi Auto Show będą pierwszym wydarzeniem w Polsce, w trakcie którego firma zaprezentuje się w barwach nowej marki, wspólnej zarówno dla rynku części zamiennych (aftermarket), jak i segmentu OE.

Skontaktuj się z nami:
Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Delphi Technologies. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.