Tytuł: ZF Aftermarket Tech Adventure 2018. Przygoda. Technika. Ty.

Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online
Dwa dni wypełnione po brzegi wiedzą techniczną i praktyką, a obok mnóstwo emocji! Zapraszamy na spotkanie z ekspertami ZF Aftermarket!

Zobacz, co przygotowaliśmy dla naszych gości!


Szkolenia praktyczne i teoretyczne

Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą niezbędną wiedzę dotyczącą prawidłowej diagnostyki usterek oraz bezpiecznego i prawidłowego montażu części należących do marek koncernu ZF.
Widowiskowy pokaz technologii COTEC

Po raz pierwszy w tej części Europy zostanie zaprezentowana technologia COTEC, która jest stosowana w klockach hamulcowych z oferty marki TRW. 
Dodatkowe atrakcje oraz gość specjalny

Na uczestników Tech Adventure będzie czekać strefa innowacji, stanowisko konceptu warsztatowego ZF[pro]Tech i ZF Motorsport oraz wiele innych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie znany nie tylko z lotów narciarskich, ale i rajdów Dakar – Adam Małysz.

Pucharowa rozgrywka na wyścigowej części Toru Modlin

Uczestnicy zmierzą się z 3 różnymi próbami czasowymi zasiadając za kierownicą samochodów Volkswagen Scirocco, które zostały przygotowane w specyfikacji rajdowej i dysponują blisko 300 KM mocy.
Przygoda off-road na terenie Twierdzy Modlin

Podczas drugiego dnia każdego ze spotkań nasi goście będą mieli okazję wziąć udział w niezapomnianej przygodzie off-road w specjalnie przygotowanych do trudnych warunków samochodach marki Toyota. 
Weź udział w Tech Adventure

Zdobądź zaproszenie na wydarzenie przystępując do promocji organizowanej przez autoryzowanych dystrybutorów biorących udział w akcji. 

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy ZF. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.