Tytuł: Poznaj przekrój oferty i nowości HELLA

Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online

Firma HELLA wiosną bieżącego roku rozbudowała swoją ofertę o nowości w wielu grupach asortymentowych - od układu chłodzenia, poprzez oświetlenie aż po dział czujników. Poznaj innowacyjne produkty HELLA, czytając poniższe artykuły:
10 nowych reflektorów do VW GOLF VII

Na naszych drogach siódma generacja Golfa staje się równie popularna jak wersje poprzednie. By zaspokoić potrzeby rynku, Hella wprowadza kolejne wersje reflektorów do tego modelu.


Behr Hella Service dla układu chłodzenia

Wymagania stawiane systemom chłodzenia silników stale rosną. Większego niż kiedykolwiek znaczenia nabiera przy tym pozytywny wpływ nowych rozwiązań technologicznych w zakresie transferu ciepła na zużycie paliwa i emisję spalin.


Czujniki deszczu HELLA

Czujnik deszczu i światła to system wspomagania kierowcy, który ułatwia jazdę przez automatyczne włączenie wycieraczek w deszczu lub włączenie świateł, gdy spada widoczność na drodze.


Koncepcyjne oświetlenie HELLA w nowym Audi A8

HELLA - Ekspert w dziedzinie oświetlenia i elektroniki – wprowadziła kompleksowe rozwiązanie oświetleniowe dla nowego Audi A8.


Listwy świetlne LED – seria LBX

Nowa seria listew świetlnych obejmuje cztery reflektory robocze o podłużnym kształcie o różnych długościach i z różną wydajnością świetlną. 


Wiosenne porządki z HELLA Gutmann Solutions

Od 1 marca do 30 maja 2018 roku, Hella Gutmann Solutions ponownie umożliwia zaktualizowanie urządzeń diagnostycznych mega macs na preferencyjnych warunkach.


Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy HELLA. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.