Tytuł: Pokonaj mrok razem z Philips

Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online
Retrofit w motoryzacji – nowości od Philips

Retrofit to określenie części zamiennej mogącej zastąpić oryginalne wyposażenie samochodu, ale do konstrukcji której wykorzystano technologię nowocześniejszą niż zastosowana podczas pierwszego montażu.

EcoPro – nowa gama lamp roboczych Philips

Philips wprowadza do swojej oferty kolejne lampy robocze LED. Modele z nowej linii EcoPro wyróżniają się wieloma parametrami podnoszącymi komfort pracy mechanika samochodowego.

Oświetlenie samochodowe – nowoczesna technika w służbie kierowcy

Potrzeba oświetlania pojazdu jest starsza niż motoryzacja, bo w odległych czasach lampy służyły bardziej do jego oznaczenia niż do oświetlenia drogi.


Dobierz żarówki do swojego stylu jazdy

Dokąd pojedziesz w tym roku swoim samochodem? Czy będzie ci służył tylko do dojazdów do pracy? A może planujesz daleką wyprawę lub lubisz poczuć pełnię kontroli za kierownicą?

Lampy ksenonowe dla opornych

Pod pojęciem lampa ksenonowa kryją się różne rozwiązania techniczne i rodzaje emisji światła oraz odmienne sposoby budowy reflektora.

Pokaż się w świetle reflektorów

Już od początku marca użytkownicy jednośladów z niecierpliwością wypatrują pierwszych oznak wiosny. Przed wyruszeniem w trasę jednym z punktów kontrolnych powinno być oświetlenie motocykla.
Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Philips. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.