Tytuł: Najświeższe informacje z branży motoryzacyjnej

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online
Witamy w gronie odbiorców newslettera portalu MotoFocus.pl

MotoFocus.pl jest portalem skierowanym do właścicieli i pracowników warsztatów mechanicznych, pracowników sklepów i wszystkich tych, którzy chcą znać najświeższe informacje z branży motoryzacyjnej.

Dodaliśmy Twój adres do bazy odbiorców naszego newslettera, gdyż wyraziłeś na to zgodę podczas targów Inter Cars (23-25 września 2017 r.). Mamy nadzieję, że przesyłane przez nas wiadomości przypadną Ci do gustu. Jeżeli nie, zawsze możesz się wypisać.

Będziemy przesyłać informacje, które są istotne dla osób z branży, jak i artykuły techniczne oraz badania i raporty. Zero spamu, tylko najważniejsze wiadomości! 

Poniżej kilka artykułów z ostatnich tygodni:

W warsztatach koszty rosną szybciej niż ceny usług. Wyniki ankiety.
Konkurencja na rynku warsztatów samochodowych jest wciąż bardzo silna. Wskaźniki rynkowe wskazują jednak na to, że ceny usług trzeba podnosić.
10 największych błędów montażowych
Dziesięć typowych błędów montażowych, które często popełniane są w praktyce warsztatowej. Dzięki temu krótkiemu poradnikowi warsztaty będą mogły podnieść swoje kompetencje.
Czy olej silnikowy może się przeterminować?
Jak długo można przechowywać olej? Na pytanie odpowiada ekspert.
Świeca zapłonowa a wypadanie zapłonu
Zgodnie z wynikami testów NEDC (New European Driving Cycle), przeciętny samochód osobowy przez 22,6% czasu użytkowania pracuje na biegu jałowym.