Tytuł: Witaj w Delphi Technologies!

Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online

Witaj w Delphi Technologies!

Witaj w Delphi Technologies. Jesteśmy wiodącym dostawcą globalnych rozwiązań motoryzacyjnych z zakresu emisji spalin, redukcji zużycia paliwa oraz rozwiązań przeznaczonych na rynek części zamiennych. Zaawansowane silniki spalinowe, elektryfikacja pojazdów następnej generacji, zoptymalizowane sterowanie elektroniczne oraz w pełni zintegrowane rozwiązania dedykowane dla rynku części zamiennych. Wszystkie te elementy połączyliśmy w ramach jednego przedsiębiorstwa, gotowego na tworzenie jutra już dziś. Przyświeca nam jeden jasny cel: chcemy być partnerem, dzięki któremu Twój biznes będzie się rozwijać.

Delphi Technologies. Get there with us.

Zobacz film:
Delphi Technologies zakończyło podział na firmy Powertrain i Aftermarket
Delphi Technologies zakończyło podział na ukierunkowane oraz samodzielne firmy Powertrain i Aftermarket.


Tworzymy technologię, która napędza


Łącząc siły z Delphi Technologies, zyskujesz dostęp do możliwości rozwijających się szybciej niż tempo zmian w obszarze motoryzacji.

Nowy cykl szkoleń Delphi Technologies
Już w lutym rusza nowy cykl profesjonalnych szkoleń z podstaw elektroniki samochodowej w Centrum Szkoleniowym Delphi Technologies!
Już dzisiaj dostarczamy rozwiązania wyprzedzające jutro

Świat motoryzacji przechodzi właśnie niewiarygodną zmianę. Nacisk na zwiększone bezpieczeństwo i pełną łączność nigdy nie był większy. 

Delphi Technologies otworzyło sesję na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych
Delphi Technologies 8 grudnia otworzyło sesję giełdową, świętując wpis firmy na listę notowań Nowojorskiej Giełdy.


Czy Twój samochód jest gotowy na zimę?
W miarę jak spada temperatura i pogoda się pogarsza, powinieneś upewnić się, że Twój samochód jest przygotowany na najgorsze, co może zgotować zima.

Skontaktuj się z nami:
Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Delphi. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.