Tytuł: Najnowsze rozwiązania Philips

Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online

Premiery lamp warsztatowych Philips

Philips wprowadził do oferty dwie nowe lampy warsztatowe – RCH19 i RCH21S. Po tegorocznej premierze lampy Philips CBH51 czas na dwie lampy ręczne.

Blask bezpieczeństwa

Kierowcy potrafią wydać kilka tysięcy złotych na naprawę zawieszenia czy układu przeniesienia napędu, a tymczasem zadbanie o oświetlenie drogi – kluczowe dla bezpieczeństwa jazdy – jest pomijane, choć o wiele tańsze.

Lampy warsztatowe także dla lakierników

Marka Philips śmiało wkroczyła w nowy segment lamp roboczych o wysokim wskaźniku CRI, które są wykorzystywane przy naprawach blacharsko-lakiernicznych.Philips X-tremeUltinon LED – uzupełnienie oferty oświetlenia głównego

Do sprzedaży wchodzą właśnie retrofity LED żarówek halogenowych H7. Tym samym oferta retrofitów Philips X-tremeUltinon jest już kompletna

Słabszy wzrok? Kiepska pogoda? Warto stawiać na dobre oświetlenie.

Wzrok jest pierwszym zmysłem człowieka, na którego funkcjonowanie wpływ ma upływający czas. Im jesteśmy starsi, tym większe prawdopodobieństwo, że nasz wzrok się pogorszy.


Żarówki skrojone na miarę

Inaczej ubieramy się do pracy, inaczej do opery, a jeszcze w innym stroju uprawiamy sport – bo ubiór powinien być dopasowany do charakteru naszej aktywności. Podobnie pozornie standardową żarówkę halogenową można dobrać o rodzaju samochodu i specyfiki jazdy danego kierowcy.

Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Philips. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.